Успіх наших гирьовиків на чемпіонаті України

14 грудня 2022 року
   З 9 по 11 грудня у місті Львів відбулися Всеукраїнські змагання з гирьового спорту пам’яті професора Ю.О. Резнікова «Грардійський ривок» і Чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих (чоловіки, жінки) та молоді (юніори, юніорки).
   Метою проведення змагань було вшанування пам`яті професора Юрія Олексійовича Резнікова, популяризація і розвиток гирьового спорту в Україні, залучення широких верств населення до занять фізичною культкрою і спортом. Захід налічував понад 300 спортсменів.
   Від нашого університету на змагання поїхали найкращі спортсмени-студенти, які тренуються у вправі R-12 – Володимир КУЛЬКІВСЬКИЙ, Ігор ІГОЛЬНІКОВ, Андрій АВРАМЕНКО, Анатолій КРИВЕЦЬ, Євгенія КЕДИЧ (гуманітарно-педагогічний ф-т). Цього року із-за воєнного стану в нашій державі змагання пройшли у звуженому форматі і спортсмени змагалися лише в одній вправі.
 
   На Всеукраїнському турнірі виступили 4 спортсмени від НУБіП України. Володимир КУЛЬКІВСЬКИЙ посів 3 місце серед 17 учасників. Андрій АВРАМЕНКО і Сергій ІГОЛЬНИКОВ виконали норматив першого розряду.
   На чемпіонаті України взяла участь Євгенія КЕДИЧ (спеціальність 017 «Фізична культура і спорт») і посіла 4 місце серед юніорок і 5-те – серед жінок. Володимир КУЛЬКІВСЬКИЙ виборов срібну медаль, залишивши позаду майстрів спорту міжнародного класу.
 

Вітаємо наших спортсменів із вдалим виступом!

 
Віталій Андріяш,
викладач кафедри фізичного виховання

  

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook