ЗАКІНЧЕННЯ ВСТУПНОЇ КОМПАНІЇ - ПОЧАТОК ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ!

7 грудня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Вступна компанія 2022 продемонструвала – Ніжинський агротехнічний інститут є флагманом підготовки аграрних фахівців на Чернігівщині. Цьому сприяє кропітка профорієнтаційна робота співробітників інституту. Так, напередодні, в.о. завідувача кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Роман Калініченко разом із старшим викладачем цієї ж кафедри В’ячеславом Герасименком зустрілися з майбутніми випускниками Ніжинського фахового коледжу НУБіП України.

У ході дружнього діалогу Роман Калініченко розповів про перспективи працевлаштування в аграрній сфері, окреслив основні переваги кожної зі спеціальностей нашого інституту: технічного, технологічного і економічного напрямів.

Майбутні випускники коледжу були проінформовані про особливості цьогорічної вступної компанії. Було наголошено про обов’язковість позитивно зданих тестів з ЗНО або з НМТ для подачі документів на пропозицію за скороченим терміном навчання. Також, для орієнтації було наведено величину цьогорічного прохідного балу, для вступу на місця державного замовлення зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

В ході зустрічі було наголошено на постійній роботі в інституті консультаційного пункту, перевагах підготовчих курсів та участі у Всеукраїнській олімпіаді до вступу, відповіли на всі питання студентів коледжу щодо соціально-побутових умов, матеріально-технічної бази, особливостей подачі заяв, розрахунку конкурсного балу, розставлення пріоритетів.

В кінці зустрічі всі студенти отримали кольорові буклети про спеціальності за якими здійснюється підготовка в Ніжинському агротехнічному інституті.

В’ячеслав Герасименко, ст. викладач кафедри
електроенергетики, електротехніки та електромеханіки
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook