Участь в семінарі "Archicad - використання цифрових інструментів у навчанні" від доц. каф. КТДіГ НАУ Юрія Холковського студентів та викладачів кафедри будівництва

26 жовтня 2022, 13:30
м. Київ

 26 жовтня 2022 року о 13:30 на базі факультету архітектури, будівництва та дизайну Національного авіаційного університету відбувся міжвузівський розширений навчально-практичний семінар на тему: «ArchiCAD – використання цифрових інструментів у навчанні”.

Головним спікером виступив доцент кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки Юрій Романович Холковський, який детально роз’яснив особливості реєстрації та отримання навчального доступу до використання програмного комплексу, можливості побудови та вдосконалення будь-яких архітектурних форм та об’єктів.

До участі у семінарі в якості слухачів активно залучилися студенти третього та четвертого курсів ОС «Бакалавр» та першого курсу ОС «Магістр» спеціальності 192 – будівництво та цивільна інженерія, провідні викладачі кафедри будівництва НУБіП України.

Загалом кількість учасників семінару перевищила 130 осіб.

Колектив кафедри будівництва ФКД НУБіП України щиро вдячний організаторам цього семінару – завідувачу кафедри КТДіГ ФАБД НАУ Василенко Вікторії Миколаївні та декану ФАБД НАУ Карпову Віктору Васильовичу за можливість ознайомлення та використання ПК «ArchiCAD».


Бажаємо Вам та Вашим науково-педагогічним колективам успіхів у подальшій творчій, практичній, навчальній та науковій діяльностях; вдосконалення фахової майстерності майбутніх архітекторів, дизайнерів та будівельників – творців нової, заможної, незалежної та сильної України!!!
 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook