Людмила Смик – студентка гуманітарно-педагогічного факультету переможець кубку Європи зі спортивного радіоорієнтування

21 жовтня 2022 року
   На міжнародних змаганнях «Меморіал Хуберта» 1-2 жовтня 2022 р., які мають статус кубка Європи зі спортивного радіоорієнтування Людмила СМИК – студентка 4 курсу гуманітарно-педагогічного факультету, завоювала дві золоті медалі здобувши перемогу у змаганнях серед жінок на дистанціях 3,5 МГц і 144 МГц.
   Змагання проходили у лісових масивах навколо міста Замощь в Республіці Польща.

Призером змагань став і тренер секції спортивного орієнтування університету В’ячеслав ПАРХОМЕНКО – старший викладач кафедри фізичного виховання гуманітарно-педагогічного факультету.

Змагання організовував польський клуб «Азимут» девіз якого: «Річ не в тому, щоб бути кращим за суперника. Річ у тому, щоб ти завтра був кращим спортсменом, ніж сьогодні».

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015