Кафедра надійності техніки

Профорієнтаційна робота та працевлаштування випускників

    Для популяризації НУБіП України та активізації проведення вступної кампанії в 2020 році кафедрою надійності техніки здійснюється профорієнтаційна робота серед майбутніх випускників шкіл, коледжів та технікумів України (рекламні проспекти НУБіП України, відео презентації, буклети факультету конструювання та дизайну, механіко-технологічного факультету, запрошення на День відкритих дверей).

Випускники магістратури за спеціальністю «Галузеве машинобудування» мають право працювати інженерами-конструкторами проектних установ, інженерами-механіками машинобудівних, ремонтних та сервісних підприємств, співробітниками в науково – дослідних установах.

 
 
Досягнення факультету  в історіях успіхів випускників»   
 
Наші випускники можуть удосконалити професійну кваліфікацію через навчання в аспірантурі, стажуванні за кордоном, участі в реалізації міжнародних проектів.
Студент магістратури Максим Антал проходить виробничо-дослідницьку практику на одному з кращих представництв сільськогосподарської техніки в Україні ‒ ТОВ «КUHN в Україні». працюючи на посаді асистента керівника відділу технічного сервісу.
 Видатні випускники НУБІП України – родина Сметани з Сумщини
Інтерв'ю випускника магістра ОПП «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» Максима Пришко
Інтерв'ю випускника магістра ОПП «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» Олега Пащінського
Інтерв'ю випускника магістра ОПП «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» Владислава Ясінського
 
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА
 Інтерв'ю Дмитра Мірошника з Сумщини, який цікавиться навчанням на факультеті конструювання та дизайну: мрія – навчатись в магістратурі за освітньою програмою «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського машинобудування».
Інтерв'ю Владислава Масловського з Вінниччини, який обирає спеціальність «Галузеве машинобудування» за першим пріоритетом.
Інтерв'ю Максима М’язко та Владислава Масліченко, які обирають для навчання НУБіП України.
Інтерв'ю Владислава Сьомако з Чернігівщини, який цікавиться навчанням на факультеті конструювання та дизайну, мрія – стати магістром з галузевого машинобудування.
Інтерв'ю Андрія Тарасенко, який обирає для навчання НУБіП України
 
Магістри ОПП «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва»- приймають активну участь профорієнтації кафедри та факультету
Профорієнтація магістра Красновського Олександра
Профорієнтація магістра Євстафєва Тараса
Профорієнтація магістра Віталія Безсмертного
Дні відкритих дверей в НУБіП України
Гостинно зустріла та відчинила двері своїх аудиторій для майбутніх вступників кафедра надійності техніки факультету конструювання та дизайну. Отримати інформацію про особливості вступу до НУБіП України та навчання в ньому з перших вуст приїхали учні Конотопського індустріально-педагогічного технікуму. Цього разу на кафедру надійності техніки завітали учні технікуму, серед яких були Сергій Коваль, Микола Федірко, Дмитро Пономаренко. Супроводжував учнів викладач транспортних та сільськогосподарських дисциплін технікуму Роман Бащук.
    Майбутніх абітурієнтів зацікавила можливість продовжити навчання НУБіП України за спеціальністю 133 - «Галузеве машинобудування», освітньою програмою «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва».
    Їх традиційно зустріли презентацією факультету конструювання та дизайну, екскурсією по аудиторіях та лабораторіях кафедри надійності техніки.


 


    31 жовтня 2019 року отримати інформацію про особливості вступу до НУБіП України та навчання в ньому з перших вуст приїхали учні Маслівського аграрного коледжу ім. П.Х. Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету.
    Цього разу на кафедру надійності техніки завітали учні коледжу Андрій Тарасенко, Максим Препіяло, Віталій Старинець, В’ячеслав Яременко. Молодих людей зацікавила можливість продовжити навчання за спеціальністю 133 - «Галузеве машинобудування», освітньою програмою «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва».
    Співробітники кафедри надійності техніки демонстрували роботу обладнання.


 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook