- Головна
- Навчальна робота
- Практика
- Наукова робота
- Перелік дисциплін
- Публікації співробітників кафедри в міжнародній базі SCOPUS
- Навчально-дослідні лабораторії
- Лабораторії кафедри
- Лабораторії інших кафедр факультету
- Співробітництво кафедри
- Співпраця та міжнародні зв'язки
- Збірники тез доповідей міжнародних науково-практичних конференцій
- Співробітники кафедри
- Магістерські програми
- Культурно-просвітницька, громадська та спортивна робота
- Профорієнтаційна робота та працевлаштування випускників
- Історія кафедри
- Робочі програми та силабуси навчальних дисциплін
- Аспіранти
- Навчально-методичні матеріали
- Винахідницька діяльність співробітників кафедри
- Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Галузеве машинобудування», за спеціалізацією "Машини і обладнання с/г виробництва"
- Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Галузеве машинобудування», за спеціалізацією "Обладнання лісового комплексу"
- Секція «Надійності техніки і технологічного обладнання»
- Співпраця з роботодавцями
- Освітнь-професійна програма «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва»
- Проект освітньої програми для обговорення
- Зміст освітньо-професійної програми
- Робочі навчальні програми дисциплін
- Зведена інформація про викладачів
- Партнери програми
- Профорієнтаційна робота та працевлаштування випускників
- Освітні нормативи
- Практична підготовка здобувачів
- Матеріально-технічна база
- Заохочення викладачів
- Заохочення та патріотичне виховання студентів
- Анкетування
- Освітньо-професійна програма "Обладнання лісового комплексу"
- Проект освітньої програми для обговорення
- Зміст освітньо-професійної програми
- Робочі навчальні програми дисциплін
Навчально-дослідні лабораторії
У структурі кафедри працюють навчальні лабораторії універсальних та спеціальних засобів вимірювання, технологічних процесів ремонту вузлів та агрегатів технологічних процесів відновлення деталей, та госпрозрахунковий підрозділ «Комп’ютерне проектування та широкоформатний друк», організовується лабораторія неруйнуючого контролю.
Потужна навчальна база кафедри складається з навчальних лабораторій надійності машин і технологічних систем, універсальних і спеціальних засобів вимірювання, стандартизації, сертифікації та випробування техніки АПК, вимірювання лінійних розмірів, дефектування деталей, ремонту деталей (механічним способом, із застосуванням зварювання і наплавлення, нанесення гальванічних покриттів), ремонту типових агрегатів машин, надійності сільськогосподарської техніки, класу комп’ютерного проектування та госпрозрахункового підрозділу.
З метою розробки та впровадження в сільськогосподарське виробництво передових ресурсозберігаючих, природоохоронних, інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур, випробування у виробничих умовах новітньої вітчизняної та закордонної техніки при кафедрі доцентом В.В.Іщенком у 2000 р. заснований навчально-науковий технологічний центр (ННТЦ) «Агроінжиніринг». Згодом його очолив доцент О.М.Романюк. У 2008 році «Агроінжиніринг» трансформувався у міжкафедральний госпрозрахунковий підрозділ «Агротехсервіс», який очолює інженер О.М. Вертебний, а основу виробничих працівників складають учбово-допоміжні працівники кафедри.
На кафедрі систематично ведеться робота з удосконалення і оновлення існуючих та розробки нових дисциплін, поява яких викликана новими тенденціями у аграрному виробництві.
В рамках технологічної підготовки навчального процесу за період діяльності кафедри підготовлено та видано низку підручників, навчальних посібників і методичних вказівок.
Лабораторні роботи, курсове проектування, що проводиться на кафедрі забезпечено навчально-методичною літературою, розробленою проф. А. І. Бойко, доц. С. С. Карабиньошем, доц. М. І. Костащуком, доц. доц. З. В. Ружило, А. В. Новицьким, доц. В. І. Мельник, доц. Ю. І. Ревенком, ст. викл. О. М. Бистрим, доц. В. І. Мельник ,ст. викл. В. А. Сиволаповим,ас. А. А. Засуньком, ст. доц. О. О. Банним, доц. П. С. Попиком, ас. С. З. Хмельовською. Проведення лабораторних робіт відбувається за участю досвідчених, висококваліфікованих майстрів виробничого навчання: О. Г. Гулая, П. Ю. Шевчука, А. А. Карасюка, О. Г. Свистуленка, А. П. Деркача. Підтримання матеріально-технічної бази здійснюється завідувачами лабораторій Ю. І. Лисіковимта М. Г. Киричком, ст. лаборантами кафедри: В. А. Мартинюк, А. А Троцом, Т. М. Гразіон, В. М. Дідиком та О. Ю. Горбатюком.
В учбовому процесі запроваджено новітні технології контролю знань із використанням комп’ютерної техніки.
Для забезпечення ефективної підготовки студентів ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» та підвищення якості навчального процесу на кафедрі надійності техніки факультету конструювання та дизайну НУБіП України, завдяки підтримці керівництва університету було придбано сучасне обладнання для лабораторії гальванічних покриттів.