Дмитра Мірошника з Сумщини цікавить навчання на факультеті конструювання та дизайну: мрія – начатись в магістратурі за освітньою програмою «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського машинобудування»

2 серпня 2023 року

   Напередодні початку роботи вступної компанії 2023 року відбулась зустріч з Дмитром Мірошником із Сумщини. Дмитро після закінчення Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу планує здобути вищу освіту в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, на факультеті конструювання та дизайну за спеціальністю «Галузеве машинобудування». Мрія Дмитра – після навчання за освітнім ступенем «Бакалавра» продовити навчання за освітнім ступенем «Магістратра» освітньою-професійною програмою «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського машинобудування».

  • Розкажіть, будь ласка, про себе.

— Я народився і нині проживаю в місті Конотоп Сумської області, завершив навчання в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ. Мій тато, Мірошник Анатолій Іванович, працює водієм на фірмі «Молоко Вітчизни», а мама, Мірошник Людмила Анатоліївна, працює в системі комунального господарства міста Конотоп.

  • Звідки Ви дізнались про НУБіП України та факультет конструювання та дизайну?

— Про НУБіП України я дізнався від випускників коледжу, які вже навчаються на 2 курсі університету. Це Владислав Сьомако та Олег Ковратовський. Я приймав участь в онлайн-днях відкритих дверей багатьох університетів, але мені найбільше сподобався НУБіП України. Основними перевагами навчання на факультеті конструювання та дизайну – це постійне удосконалення матеріально-технічної бази та створення сучасних лабораторій, можливість навчання в дистанційному режимі в складних умовах воєнного стану. На факультеті є багато сучасних лабораторій таких відомих компаній як ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ Фільтрейшн Текнолоджі Україна», ТОВ «KUHN в Україні», Ельворті, ТОВ «John Deere в Україні».

  • Скажіть, чому саме спеціальність «Галузеве машинобудування»?

— В цьому році я завершив навчання в коледжі та отримав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Автомобільний транспорт». Своє подальше навчання я планую продовжити на факультеті конструювання та дизайну, за спеціальністю «Галузеве машинобудування».

  • Розкажіть як проводите свій вільний час, про Ваші захоплення.

— Ще з дитинства я захоплююсь мопедами, мотоциклами та автомобілями. Мені подобається подорожувати разом з друзями нашою рідною Сумщиною. Це дозволило без перешкод добиратися до місць відпочинку та риболовлі, а головне – повноцінно проводити вільний час та насолоджуватись безмежною красою рідної України.


 

  • Які Ваші плани на майбутнє, що Ви очікуєте від навчання в НУБіП України?

— Я планую, що через три роки навчання зможу здійснити свою мрію і стати студентом магістратури НУБіП України. Під час участі в днях відкритих дверей мене зацікавили кілька магістерських освітніх професійних програми за спеціальністю «Галузеве машинобудування»: «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва», «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» та «Обладнання лісового комплексу».
  Під час навчання в коледжі я багато уваги приділяв практичному навчанню, виробничі практики проходив на автотранспортних підприємствах, займався технічним обслуговуванням і ремонтом автомобілів. Найближчою для продовження навчання в майбутньому є освітня професійна програма «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва». Від навчання в НУБіП України очікую отримати ґрунтовні теоретичні знання та практичні навички, які дадуть можливість отримати в майбутньому кваліфікацію магістра з галузевого машинобудування.

  • Ось такий він – Дмитро Мірошник з Сумщини. Тож побажаємо мирного неба та здійснення мрій!!!

Розмову провів Андрій Новицький,
завідувач кафедри надійності техніки

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook