Урочисте відкриття лабораторії залізобетонних та кам'яних конструкцій на кафедрі будівництва

20 вересня 2022 року
м. Київ

Шановні співробітники, викладачі і студенти! Раді повідомити вам про те, що о 12.30 20 вересня почалося урочисте відкриття лабораторії залізобетонних та кам'яних конструкцій на кафедрі будівництва. На захід були запрошені і прийняли участь ректор НУБіП України д.п.н., проф. Ніколаєнко С. М., декан факультету конструювання та дизайну, к.т.н., доц. Ружило З.В., завідувачі кафедр факультету, науково-педагогічний колектив кафедри будівництва та студенти, в т.ч., ті, хто прийняв активну участь у будівництві лабораторії.

Після перерізання урочистої стрічки перед входом в лабораторію, вступне слово взяв декан факультету конструювання та дизайну Ружило З.В., після нього завідувач кафедри к.т.н., доц. Бакулін Є.А. та д.т.н., проф. Яковенко І.А. провели коротку екскурсію по лабораторії, надавши короткі відомості про призначення приміщень, обладнання та сферу його використання у науково-дослідницькій та навчальній роботі студентів та викладачів.

Студентів, які прийняли активну участь у будівництві лабораторії було відзначено почесними грамотами.

Завершив урочистий захід словами подяки та описом поточної ситуації в НУБіП України ректор НУБіП України Ніколаєнко С. М.Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook