Семінари-практикуми для міжнародників: співпрацюємо з внутрішніми стейкхолдерами

10 травня 2022 року

12 лютого та 10 травня 2022 року магістри-міжнародники НУБіП України долучились до семінарів-практикумів з управління міжнародними проектами.
Заняття проводили внутрішні стейкхолдери, член-кореспондент НАН України, доктор економічних наук, професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Лідія Василівна Шинкарук, та доктор економічних наук, професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Дєліні Марина Миколаївна - фахівці з великим досвідом організації і проведення подібних заходів.

     

Основна увага зосереджувалась на формуванні навичок практичної діяльності фахівця-міжнародника: розробки та обґрунтовування концепції проекту; оцінки ефективності та ризиків проекту; планування усіх фаз життєвого циклу проекту; розробки кошторису витрат та бюджету проекту; підбору виконавців проекту; організація управління матеріально-технічним забезпеченням проекту; застосування інструментів системного управління якістю продукту проекту; визначення напрямів використання продукту проекту; використання інформаційних технологій та комунікацій для здійснення управління проектом, пошуку інформації про міжнародні програми і гранти; підготовки та подання проектних пропозицій до міжнародних програм.
Для нас - магістрів-міжнародників – це був безцінний досвід, за що ми дуже вдячні. Навчанню у магістратурі – практичне спрямування.

 

 

 

Максим Іващук,
магістр-міжнародник

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook