Трикутник творчої співпраці як вимога часу: магістр-роботодавець-науково-педагогічний працівник

17 вересня 2021 року

Ефективність освітніх послуг значно зростає та наближається до сучасних вимог ринку праці, коли партнери-роботодавці займають позицію зацікавлених учасників в освітньо-науковій сфері.
Саме про таку творчу співпрацю свідчить сьогоднішня зустріч магістрів першого року навчання двох провідних факультетів НУБіП: гуманітарно-педагогічно та аграрного менеджменту, провідних науково-педагогічних працівників НУБіП та небайдужих до справи роботодавців.

Обговорювались актуальні проблеми для магістрів: наукові дослідження, написання магістерських робіт, наукових статтей, тез доповідей.
Питання методології та методики наукових досліджень були ґрунтовно висвітлені в доповідях член-кореспондента НАН України, доктора економічних наук, професора кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Лідії Василівни Шинкарук та доктора філософських наук, професора кафедри міжнародних відносин і суспільних наук Калуги Володимира Федоровича.

     

До обговорення долучився і генеральний директор ІМК, член Ради роботодавців факультету аграрного менеджменту Алекс Ліссітса, який був присутній на зустрічі. Він звернув увагу, що при роботі над магістерськими дослідженнями важливим є креативний підхід, нестандартні рішення поставлених завдань, що власне і вимагає сучасний ринок праці від фахівця.
Із заключним словом до учасників заходу звернулась декан гуманітарно педагогічного факультету Інна Савицька, яка зазначила, що сьогодні відбулася конструктивна розмова та виокремилися перспективні напрямки для подальшої співпраці молодих науковців та роботодавців у сфері наукових досліджень та їх практичній реалізації.

 

 

 

Наталія Кравченко,
доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook