Зустріч зі стейкхолдером – Головним консультантом секретаріату Комітету ВРУ з питань інтеграції України до ЄС Богданом Ференсом: обговорення освітньої програми

20 травня 2022 року

Важливе значення для формування прикладних фахових компетентностей має співпраця із роботодавцями. Завдяки плідній співпраці зі стейкхолдерами кафедрою міжнародних відносин і суспільних наук забезпечується поетапна практична підготовка майбутніх фахівців у міжнародній сфері.
20 травня відбулась робоча зустріч викладачів випускової кафедри зі спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» зі стейкхолдером – Головним консультантом секретаріату Комітету ВРУ з питань інтеграції Україно до ЄС Богданом Ференсом.

Метою заходу було залучення до продуктивної та конструктивної дискусії стейкхолдерів, щодо обговорення освітньо-професійної програми спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» другого (магістерського) рівня вищої освіти, за якою відбувається підготовка здобувачів вищої освіти у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.
Учасники активно та плідно попрацювали над її удосконаленням, обговорили зміни до змістового наповнення згідно з новими освітніми реаліями та регіональними потребами.
Зокрема, було рекомендовано у зв’язку з загостренням продовольчої проблеми у світі через російську агресію проти України у 2022 р. доповнити зміст дисципліни «Аграрна дипломатія» такими темами, як цілеспрямоване нищення російськими військами сільськогосподарської продукції в Україні, блокування морських шляхів експорту українського продовольства, вплив українсько-російського конфлікту на продовольчу безпеку в світі, спроби «зернових домовленостей», співпраця України з західними сусідами щодо підвищення спроможності експорту агропродукції сухопутними та річковими шляхами.
У підсумку Богдан Володимирович підкреслив, що зміст освітньої програми засвідчує її орієнтованість на чинне законодавство України у сфері зовнішньополітичної діяльності, що у свою чергу досить ефективно регенерується у викладанні низки дисциплін, які стосуються як суто зовнішньої політики та дипломатії України, так і відносин України зі світовою спільнотою як на регіональному, так і глобальному рівнях та рекомендував її до реалізації у Національному університеті біоресурсів і природокористування України.
Колектив кафедри міжнародних відносин і суспільних наук висловлює щиру вдячність за цікаву та змістовну зустріч та цінні рекомендації щодо удосконалення практичної підготовки студентів спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

 

 

 

 

Вікторія Хвіст,
доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook