Регіональна географія спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» розширюється

26 серпня 2022 року

Оригінали документів подали сьогодні в приймальну комісію дві Дар’ї – одна із Кропивницького, інша – з Вінниці.

Обидві абітурієнтки ретельно обирали заклад, де хочуть набути майбутній фах – НУБіП України, усвідомлюючи що закладають основи свого подальшого майбутнього. Починаючи з 10 класу дівчата мріяли стати фахівцями-міжнародниками, дипломатами, щоб у подальшому брати безпосередню участь у розвитку української державності.
Попри віддаленість проживання, між дівчатами багато спільного – обидві брали участь в громадському житті школи, займалися спортом, танцями, розвивали вокальні здібності.
Що ж відіграло вирішальну роль в обранні закладом освіти, де вони будуть реалізовувати свою мрію, НУБіП України? Серед багатьох пропозицій ЗВО інформація щодо цієї спеціальності на сторінці кафедри міжнародних відносин і суспільних наук гуманітарно-педагогічного факультету виявилася найбільш докладною і розгорнутою, привернули увагу і промо-ролики студентів цієї спеціальності, розміщені в соціальних мережах і на сторінці кафедри. Це мотивувало більш детально ознайомитися із навчальними програмами ОС «Бакалавр», які цілком задовільнили всі бажання тепер уже на 99% наших студенток.
Остаточно переконали в правильності вибору, ні, не дівчат, які вже визначилися, а їхніх батьків, сайти Гуманітарно-педагогічного факультету та нашого Університету, з усію необхідною інформацією щодо навчання, проживання, заходів безпеки в умовах воєнного стану, в правдивості якої на власні очі вони змогли переконатися.
Перші враження від НУБіП України – суперпозитивні! І територіальне розміщення, і пішохідна доступність гуртожитку, і зелена зона, і спортивний стадіон, і буфет, і наявність аж 4 бомбосховищ у 1 корпусі (в інших так само вони обладнані всім необхідним) – все налаштовує на успіхи в подальшому навчанні.
Знайомство з колективом випускної кафедри міжнародних відносин і суспільних наук – завідувачем Олександром Шевчуком, професором Володимиром Калугою, доцентом Оленою Кропивко, старшим лаборантом Оленою Скляренко, пройшло в дружній, неформальній атмосфері.
З нетерпінням очікуємо зустрічі із двома Дар’ями вже 19 вересня!

 

 

 


Олена Кропивко,
доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook