Студенти випускних курсів механіко-технологічного факультету успішно склали сесійний контроль

25 травня 2022 року
   Незважаючи на обмеження і скрутні обставини, пов’язані з агресією ворога, освітній процес на механіко-технологічному факультеті, організовано рухається до фінішу.
   З 10 по 23 травня поточного року, студенти випускних курсів факультету – успішно склали екзамени і заліки. Варто підкреслити, що всі 119 випускників бакалаврату, спеціальностей «Агроінженерія» та «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)», виконали умови навчального плану та відповідально взяли участь у фінальній сесії. Сесійний контроль, здобувачі вищої освіти складали в умовах дії різних чинників. Наразі, троє студентів знаходяться за кордоном, 9 студентів – офіційно, перебувають в територіальній обороні, 1 студент боронить нашу державу, у лавах Збройних Сил України, 8 студентів – займаються волонтерством та 12 студентів – проходять навчання на кафедрі військової підготовки університету. До цього списку варто додати і нестабільність інтернет-зв’язку у деяких регіонах України.

   Але, дякуючи виваженій співпраці викладацького колективу і студентської спільноти – маємо бажаний результат. Хоча при складанні екзаменів і заліків, використовувалися різні комунікатори – основним інструментом оцінювання знань, слугувала електронна платформа університету Elearn. Після кожного заходу, в обов’язковому режимі, згідно встановленого графіку, проводилася он-лайн-співбесіда.

   На співбесідах, шляхом запитань, відповідей, роз’яснень, визначався остаточний рівень знань здобувача вищої освіти. Посилання на співбесіди, до початку сесії, були оприлюднені на сайті факультету, тому оцінка виставлялася у присутності всієї академічної групи та всіх бажаючих викладачів кафедр.
   Отже, в результаті проведеного сесійного контролю, маємо 18 відмінників та 56 студентів із середньою оцінкою «добре».
   Бажаємо випускникам, вдало скласти майбутній атестаційний екзамен та успішно вступити до магістратури НУБіП України.

Ігор Сівак, заступник декана з навчальної та виховної роботи механіко-технологічного факультету
 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook