Конструктори гостинно відкрили двері для абітурієнтів

1 травня 2022 року
     29 квітня в онлайн-режимі факультет конструювання та дизайну провів день відкритих дверей. У гості на факультет завітали понад 70 абітурієнтів.
     Декан факультету Зіновій Ружило коротко, але змістовно, представив факультет, зупинився на особливостях вступної компанії у непростий для нашої країни час – період боротьби з російським окупантом. 
Зображення, що містить текст, у приміщенні, монітор, екранАвтоматично згенерований опис
 
     А далі головними дієвими особами стали майбутні абітурієнти на науково-педагогічні працівники факультету. Завідувачі кафедрами представляли цікавинки своїх підрозділів.
     Так професор Євгеній Афтанділянц розповів чим славна кафедра технологій конструкційних матеріалів та метеріалознавства
Зображення, що містить текст, монітор, стіна, у приміщенніАвтоматично згенерований описЗображення, що містить текст, монітор, у приміщенні, знімок екранаАвтоматично згенерований опис
     Академік Володимир Булгаков не тільки презентував кафедру механіки, її здобутки та наукові досягнення, а й запросив до слова кожного НПП кафедри.
Зображення, що містить текст, монітор, знімок екрана, у приміщенніАвтоматично згенерований опис
     Цікаво про перспективи навчання за спеціальністю будівництво та цивільна інженерія розповів завідувач кафедри будівництва Євгеній Бакулін.
Зображення, що містить текст, у приміщенні, знімок екрана, набірАвтоматично згенерований опис
     Андрій Новицький не тільки розповів про кафедру надійності, яку він очолює, а й запросив до слова магістра кафедри Владислава Ясінського, який освітній ступінь бакалавра здобув у Польщі, а зараз навчається у нас на факультеті конструювання та дизайну і на своєму досвіді стверджує, що якість освіти в НУБіП України вища, ніж у Польщі.
Зображення, що містить текст, знімок екрана, моніторАвтоматично згенерований опис
     Про особливості підготовки майбутніх конструкторів роботів та безпілотних літальних апаратів, що є надзвичайно необхідними і у час війни, розповів професор Вячеслав Ловейкін.
Зображення, що містить текст, монітор, знімок екрана, у приміщенніАвтоматично згенерований опис
     Абітурієнти та їх батьки жваво цікавилися умовами навчання на факультеті та перспективами працевлаштування.
     Маємо тверде переконання, що більшість з сьогоднішніх відвідувачів дня відкритих дверей стануть студентами нашого факультету.
 
 
Зіновій Ружило,

декан факультету конструювання та дизайну 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook