Кілька звичайних, але таких важливих слів «Як Ви?», «Що у вас?» набули нового змісту і сенсу

7 березня 2022 року

   Студенти групи здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент» ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування» з початку війни підтримують комунікації як між собою, так і з куратором групи Ольгою Гогулею. Насамперед актуальним питанням, зазвичай, є безпека кожного, рідні, друзів, знайомих... Кілька звичайних, але таких важливих слів «Як Ви?», «Що у вас?» набули нового змісту і сенсу, стали своєрідною перекличкою у студентській групі з особливим відчуттям тривоги, тепла і трепету.

   Але, попри все, студенти активно цікавляться і питаннями відновлення освітнього процесу, хвилюються щодо написання курсових робіт, магістерських кваліфікаційних робіт, що, звісно, надихає, підбадьорює, вселяє віру в майбутнє і швидку перемогу!
Як ніколи актуальною наразі є навчальна дисципліна «Ділова етика і соціальна відповідальність бізнесу», яку студенти-магістри ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування» почали вивчати у другому семестрі поточного навчального року. Теоретичні основи цього курсу, сподіваємося, буде можливим опанувати студентами і в надзвичайно складних умовах воєнного часу за допомогою лекційного, презентативного та інших матеріалів, який наразі спільними зусиллями всього колективу університету оптимізується для максимальної комунікативної доступності. А от практичні аспекти ролі і значення «етики, гуманності, моральності, духовності, соціальної відповідальності і т.д.» у всіх проявах, і, на превеликий жаль, наслідків їх недотримання, нехтування, зухвалого ігнорування демонструє сьогодення!
 
Аліна Троян,
доцент кафедри менеджменту ім.проф.Й.С. Завадського
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook