Навчання в магістратурі триває: перші підсумки

24 лютого 2022 року

21 лютого 2022 р. відбулася чергова кураторська година у студентів-магістрів першого року навчання спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» в уже традиційному в умовах пандемії онлайн форматі. Розглядалися підсумки першої зимової сесії – приємно, що завершилася вона успішно.

Серед питань, які потребували особливої уваги, постало питання написання наукової магістерської роботи. Куратор групи, Людмила Лановюк, окреслила типові характерні вимоги щодо таких наукових робіт, порекомендувала студентам активно співпрацювати із науковими наставниками та нагромаджувати інформацію з теми магістерської роботи. Також акцентувала увагу на необхідності апробації результатів дослідження й порекомендувала взяти участь у студентській науковій конференції, що проводить у березні цього року наша кафедра міжнародних відносин та суспільних дисциплін. Обговорювалися й інші поточні питання, зокрема, щодо дотримання профілактичних заходів в умовах пандемії.

Жваву реакцію викликало питання, як не дивно, щодо продовження навчання по спеціальності в аспірантурі. Інформацію щодо можливості реалізації в подальшому наукових інтересів студентства деканат прийняв до відома та буде докладати зусиль, щоб втілити її в життя.

 

 

Максим Іващук,
староста групи МВ-21001м
Людмила Лановюк,
куратор групи МВ-21001м

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook