Літературно-народознавчий вечір «Ретро Ялинка-2022»

21 січня 2022 року

У перший тиждень навчання в другому семестрі більшість студентів ще перебувають у полоні спогадів про щойно минулі новорічно-різдвяні свята. Саме в цей період, коли у пам’яті кожного ці спогади ще живі, викладачі циклової комісії маркетингу, торгівлі та харчових технологій вирішили провести літературно-народознавчий вечір – екскурс в історію і традиції святкування Нового року в Україні та світі «Ретро Ялинка-2022».

Директорка коледжу Наталія Ільченко, вітаючи учасників заходу, наголосила, що такі заходи є свідченням того, що кращі традиції українського народу своєю славною історією наповнюють та звеличують духовну скарбницю особистості кожного з нас, тому необхідно їх плекати, зберігати і передавати із покоління в покоління.

Студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» групи 205-Т та викладачі оздобили ялинку старовинними іграшками та прикрасами ручної роботи з родинних колекцій, підготували цікаві розповіді про історії походження новорічних прикрас, традиції святкування Нового року у різних куточках України, світу та своїх родинах, а студенти групи 113-Т презентували історію походження і продемонстрували міні виставку колишніх вітальних новорічних листівок з приватних колекцій власних родин і родин викладачів коледжу.

Історію страв новорічного столу розповіли студенти ІІ курсу спеціальності «Харчові технології», які підготували виставку-презентацію фоторепродукцій тих страв, які споживали українці на Новий рік потягом останніх 100 років.

Не обійшлося дійство і без передбачень на рік новий від креативних маркетологів, які досить дотепно, з гумором, у формі гороскопу на 2022 рік презентували студенти спеціальності «Маркетинг» групи 204-М.

Учасники вечора згадали українські народні пісні зимового циклу, зокрема всесвітньо відомий «Щедрик», та різдвяні колядки, які виконали разом учасники дійства.

Валентина Вдович,

викладач циклової комісії маркетингу,

торгівлі і харчових технологій


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook