Збори голів первинних профспілкових організацій Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу

15 грудня 2021 року

15 грудня 2021 року відбулися збори голів первинних профспілкових організацій Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу


Під час зборів Василь Хвостіков доповів про роботу обласного комітету профспілки працівників АПК. Учасників зборів було поінформовано про стан профспілкового членства у 2021 році та причини його падіння, про роботу з проведення тренінгів і семінарів для профспілкового активу з різних напрямів, а також обговорено зареєстровані законопроєкти щодо відчуження профспілкового майна.

 

До участі у заході було запрошено Олену Давліканову, проєктного координатора Представництва Friedrich-Ebert-Stiftung в Україні, яка розповіла учасникам про результати дослідження в рамках аналітичного звіту «Робота майбутнього. Форсайт обумовлених впровадженням нових технологій змін в сільському, лісовому та рибному господарстві України».
Під час доповіді було озвучено проблемі питання для працівників у зв’язку з розвитком та впровадженням технологій у сфері АПК, а також обговорено те, якими Soft skill потрібно обладати майбутнім працівникам.