Золота осінь, Золотий «Колос», золоті голоси…

26 листопада 2021 року
     Цього року осіння погода тішить нас теплом і надає повноцінно насолодитися жовто-гарячими, майже золотими фарбами красуні-осені. Неймовірною красою осінніх настроїв надихнулися цієї пори і учасники творчих колективів і студій кафедри культурології. У «золоту» скарбничку першими нагороди принесли учасники народної студії естрадного співу «Voytvoice»: Кирилюк ДаринаГран-прі міжднародного фестивалю «Нашого цвіту – по всьому світу».
 
     Поворознюк Софія І місце, Брик Анна І місце, Яценко ВладаІ місце у різних жанрах та категоріях на міжнародному фестивалі «Золото Алладина 2021».
  
  
     Якщо Дарина Кирилюк є магістром гуманітарно-педагогічного факультету і навчається у студії вже 4-й рік, то решта дівчат – студентки першого курсу, і високий рівень нагород усіх учасниць свідчить про стабільний високий рівень підготовки професійним педагогом – Іриною Віталіївною Войтюк. Так, зараз складні умови для творчих дисциплін, але своїми перемогам ми вкотре підтверджуємо вислів: «Творити – означає робити думки легкими, винаходячи нові життєві можливості». Вітаємо переможців!
     А для народного ансамблю пісні танцю «Колос» кінець листопада завжди був дуже важливим: протягом багатьох років перша субота грудня ознаменовувалася традиційною зустріччю випускників з кількагодинним концертом діючого складу і кількасотенним виконанням «Реве та стогне Дніпр широкий…». Цього року вкотре доводиться говорити «на жаль…». На жаль, карантинний період не дозволив студентам підготувати повноформатний концерт для випускників та й зустріч «колосистів» буде дещо іншою. Проте... подарунки сьогоднішнього складу «Колоса» старшим товаришам все-таки є – це нагороди на різного рівня фестивалях і конкурсах. Ось і зараз, напередодні зустрічі, хореографічна група під керівництвом старшого викладача кафедри культурології Ольги Сауріної презентувала 1-шу премію, яку виборола на 23-му Міжнародному фестивалі-конкурсі «Київ Єднає», що проходив за підтримки Міністерства освіти и науки України
і 1-шу премію на 33-му міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі « GOLDEN FEST»:
     До того, що журі завжди вимогливе до конкурсантів танцюристи звикли. Цього разу на фестивалі-конкурси вони подали заявку, бо у складі журі були сучасні молоді, креативні, неординарні особистості, як от головний хореограф двох сезонів телевізійного проєкту «Народна зірка», яка працює з Потапом і Настею, Ольгою Поляковою, Віктором Павликом, Віталієм Козловським, Ольга Пожарська, співзасновник балету А6, хореограф, педагог і директор студії «А6 Stars», «A6 Sofiyskiy», «A6 Jump» Адам Уєдраого, хореограф 6-го сезону проєкту «Танцюють всі» соліст трупи «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» Сергій Кон, директор міжнародних фестивалів «Слов'янський Вінець» і «Танцювальний Шторм», режисер-постановник телепроєктів «Службовий романс», «Народна зірка», «Голос країни», суддя національної категорії Hip-Hop International Андріс Капиньш, солістка національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірьского Віктория Карпенко… Їх думка для молоді була важливою. І 1-ша премія знову надихнула!
     А тим часом хорову групу «Колоса» запросив до участі Міжнародний фестиваль-конкурс «Таланти планети-2021», який відбувся у Братиславі. Вітаємо хорову групу і її керівника – старшого викладача кафедри культурології Володимира Якимчука: у наших конкурсантів – Гран-Прі!

     Ми віримо у те, що мистецтво – сила, а культура – код нації. Тож справа, яку робить кафедра культурології, справа на благо розвитку НУБіП України і нашої держави!

 
Ірина Майданюк,
завідувачка кафедри культурології

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook