Студентка факультету ветеринарної медицини Олександра Потієнко на мажорній ноті завершила сезон 2018 року з кінного спорту

12 грудня 2018 року

     Студентка 1 курсу факультету ветеринарної медицини НУБіП України, Майстер спорту України, член збірної команди України з кінного спорту Олександра Потієнко завершила сезон 2018 року срібним призером міжнародних змагань, які проводились у Польському містечку Закржов.

    Змагання проводились протягом 4-х днів і самими найзапеклішими були другий та четвертий дні. Другий день в «Командному призі серед юніорів» із загальною оцінкою 67,576 % наша Олександра посідала 5 місце. Проте, вже на третій день змагань у «Особистому призі серед юніорів» вона вирвалась у лідери і займала 3 місце, поступившись лише спортсменам із Швеції та Словенії. Четверте те п’яте місця займали спортсмени із Австрії та України. Останній день змагань, четвертий, був самий відповідальний і напруженим. Адже, визначались переможці та призери міжнародних змагань. Наша Олександра в останній день змагань зуміла себе налаштувати, зібрати усі сили в парі з Дакаром (конем) і змогла показати свій фрістайл (довільна програма під музику), як кажуть, на одному диханні і отримала від суддів надзвичайно високі оцінки (суддя з Данії навіть вивів нашу пару на перше місце). Але, за сумою оцінок усіх суддів Олександра з Дакаром поступилась лише одній спортсменці і стала срібним призером міжнародних змагань.

    На сьогоднішній день за результатами спортивного сезону 2018 року Олександра Потієнко посідає 30 місце у світовому рейтингу серед юнаків (FEI Dressage World Youth Ranking – Juniors).

Вітаємо Олександру з перемогою і бажаємо нових спортивних успіхів у 2019 році!

Василь Данілов,
заступник декана

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015