Журнал “Сучасне птахівництво” – на виставці форуму птахівників на Прикарпатті

10 жовтня 2017 року

          Вже четвертий раз у м. Трускавець Львівської області у комфортабельному курортному комплексі «Ріксос-Прикарпаття» відбувся черговий форум птахівників – ХІІІ Міжнародна конференція і виставка "Птахівництво-2017". Організатор конференції – асоціація «Союз птахівників України». Як завжди, форум відвідали викладачі і співробітники кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві.

            Відкрив конференцію народний депутат України, заступник Голови Комітету з питань аграрної політики та замельних відносин Олександр Бакуменко. Потім директор Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок Ігор Коцюмбас проінформував учасників конференції про сучасні підходи до законодавчого регулювання обігу ветеринарних препаратів, кормів і кормових добавок. Володимир Лапа - голова Державної служби України з питань безпечності продуктів харчування і захисту прав споживачів - акцентував увагу присутніх на першочергових завданнях Держпродспоживслужби України у сфері ветеринарної медицини галузі птахівництва і безпечності її продукції. Генеральний директор асоціації "Союз птахівників України" Сергій Карпенко розповів про стан і перспективи розвитку галузі птахівництва в Україні.

            У роботі конференції та виставки прийняли участь очільники і спеціалісти птахофабрик; керівники, наукові співробітники і менеджери компаній-виробників і дистриб’юторів ветеринарних препаратів, кормів, обладнання; викладачі вищих навчальних аграрних закладів, керівники і наукові співробітники науково-дослідних інститутів та інші. Загалом на конференції зареєстровано більше 700 учасників не лише з України, а й з різних куточків світу: Білорусі, Молдови, Франції, Німеччини, Угорщини, Бельгії, Індії, Південної Кореї та ін.

            Відбулись цікаві дискусії, зустрічі з представниками різних птахогосподарств та компаній. Слід підкреслити, що серед них були і випускники факультету тваринництва та водних біоресурсів, які присвятили своє життя галузі птахівництва. Більшість з них захистили випускні роботи під керівництвом викладачів кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві. Приємно було зустріти Віктора Задорожнього, Миколу Ворону, Богдана Ткачика, Селіхову Тетяну, Шур Людмилу, Руслана Брика, Анатолія Незамая й багатьох інших наших випускників, які працюють на птахівничих підприємствах та представляють різні компанії, діяльність яких пов’язана з галуззю птахівництва.

            У черговому номері журналу «Сучасне птахівництво» буде опубліковано звіт про роботу ХІІІ Міжнародної конференції і виставки "Птахівництво-2017", щоб птахівники з різних регіонів України мали можливість ознайомитись з результатами проведеного заходу.

              

Мельник Вікторія,

доцент кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook