Члени гуртка "Агротурист" слухачі вебінару: «Антикризове управління в туризмі: наслідки СOVID-19» (29.04.2020 р.)


У відеоконференції, організованою завідувачкою кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу і консалтингу, д.е.н. Дарією Басюк, прийняли участь викладачі кафедри, студенти - члени гуртка "Агротурист".
Перш за все, експерт зробила аналіз стану світового туризму в умовах карантину, наголосивши на тому, що найпершою галуззю економіки, яка постраждала від глобальної пандемії COVID-19 є туристична.
На початку березня Всесвітня туристична організація (UNWTO) констатувала, що річні збитки для глобальної індустрії складуть 30-50 млрд доларів, але і вони можуть в рази збільшуватися, оскільки ситуація постійно змінюється.
Україна має реальний шанс для розвитку внутрішнього туризму та перспективних сегментах міжнародного ринку. Саме на можливостях нашої країни, які відкриються в післякризовий період і зосередила увагу експерт.

Закінчила свою зустріч Анна Романова оптимістичним закликом до спокою та сприйняття кризи як можливості для подальшого розвитку.
Ірина Кудінова,
керівник гуртка "Агротурист"