СТОРІНКА МАГІСТРА АБФ 2023 РОКУ ВСТУПУ

1 січня 2023 року

 

Спеціальність 201 «Агрономія»

Освітня програма «Агрономія»

1

Алечко Андрій Валентинович

2

Алєксєєв Анатолій Михайлович

3

Алєксєєв Олександр Валерійович

4

Анастасієва Віолета Олександрівна

5

Антал Яна Михайлівна

6

Антонюк Вячеслав Михайлович

7

Антонюк Сергій Валерійович

8

Балаклієць Вадим Вячеславович

9

Басс Ілля Сергійович

10

Бібік Денис Ігорович

11

Бойченко Анна Олексіївна

12

Бондар Олексій Миколайович

13

Бондарчук Дмитро Сергійович

14

Бородій Сергій Володимирович

15

 Вакуленко Олександр Петрович

16

Васянович Олександр Петрович

17

Виговський Олександр Сергійович

18

Войцехович Ігор Олександрович

19

Гарбар Олександр Михайлович

20

Гвоздецька Валерія Миколаївна

21

Герасименко Павло Сергійович

22

Глинська Катерина Юріївна

23

 Глухенький Сергій Романович

24

Голуб Богдан Русланович

25

Гук Олег Миколайович

26

Гулійчук Антон Юрійович

27

Демченко Назар Олександрович

28

Демченков Данило Русланович

29

Дзюба Дмитро Володимирович

30

Довбня Артем Олегович

31

Довгошия Дмитро Анатолійович

32

Дричик Сергій Григорович

33

Дудник Богдан Вікторович

34

Думініка Федір Іванович

35

Євпак Владислав Вікторович

36

Єлізаров Дмитро Сергійович

37

Єрмаков Віталій Валерійович

38

Жигінас Даниїл Миколайович

39

Зубковський Андрій Вікторович

40

Івашина Богдан Володимирович

41

Ісабеков Анатолій Нізамудінович

42

Кабашній Олексій Володимирович

43

Карпець Артем Сергійович

44

Киредон Дмитро Тарасович

45

Кирилюк Ростислав Васильович

46

Кісіль Тетяна Валентинівна

47

Клакович Руслан Михайлович

48

Кліценко Владислав Романович

49

Кобезький Сергій Геннадійович

50

Коваленко Андрій Романович

51

Коваленко Олексій Іванович

52

Ковальчук Іван Володимирович

53

Кодола Роман Володимирович

54

Колос Ігор Миколайович

55

Колос Микола Миколайович

56

Комар Вадим Віталійович

57

Коноваленко Богдан Олександрович

58

Копієвський Андрій Михайлович

59

Косенюк Олександр Миколайович

60

Костенко Анастасія Миколаївна

61

Косяченко Артур Володимирович

62

Кошель Олександр Михайлович

63

Кремінський Вадим Анатолійович

64

Кришньов Денис Олександрович

65

Лимонов Руслан Сергійович

66

Лисий Віталій Васильович

67

Лисун Ярослав Юрійович

68

Литвиненко Володимир Анатолійович

69

Ліпатов Сергій Сергійович

70

Ліпецький Євгеній Віталійович

71

Лось Владислав Сергійович

72

Ляска Володимир Іванович

73

Макаренко Олексій Олександрович

74

Макотерський Михайло Ярославович

75

Малівський Святослав Вікторович

76

Малюченко Арсеній Анатолійович

77

Маслов Сергій Жоржович

78

Мирна Марина Миколаївна

79

Мироненко Антон Юрійович

80

Мірошник Олексій Тарасович

81

Моцний Василь Олександрович

82

Назаренко Захар Тарасович

83

Назаренко Олександр Олександрович

84

Опенько Вероніка Сергіївна

85

Опря Богдан Євгенович

86

Ординат Дмитро Борисович

87

Охріменко Юрій Сергійович

88

Пазинич Богдан Олександрович

89

Панасюк Ілля Олександрович

90

Пасічник Михайло Вікторович

91

Пасічник Олександр Леонідович

92

Пенчук Ігор Юрійович

93

Петровченко Максим Вікторович

94

Петроченко Владислав Ігорович

95

Підлубний Олексій Валерійович

96

Полянський Ярослав Олександрович

97

Пономаренко Дмитро Олегович

98

Пошкребньов Віталій Вікторович

99

Праведний Владислав Геннадійович

100

Прокопчук Олег Олегович

101

Радковський Іван Олегович

102

Радченко Олександр Валерійович

103

Редька Максим Олександрович

104

Рекун Євгеній Олександрович

105

Романенко Дмитро Сергійович

106

Рубашка Андрій Сергійович

107

Сезоненко Данило Олегович

108

Сердюк Василь Васильович

109

Сімченко Станіслав Сергійович

110

Скрипник Сергій Миколайович

111

Сухина Олександр Сергійович

112

Терещенко Владислав Костянтинович

113

Терновий Назарій Володимирович

114

Тимошенко Михайло Сергійович

115

Ткаченко Євгеній Олександрович

116

Ткачук Андрій Павлович

117

Трофімчук Андрій Юрійович

118

Файда Максим Володимирович

119

Фатхуллоєв Акобиршох Амондиллоєвич

120

Феняк Дмитро Олегович

121

Хлистун Денис Олександрович

122

Хмарін Єгор Ігорович

123

Хоменко Дмитро Олегович

124

Чемер Вячеслав Миколайович

125

Чередніченко Роман Сергійович

126

Чечотенко Ігор Вікторович

127

Чорба Анатолій Андрійович

128

Шараборін Ігор Євгенович

129

Шараборін Ярослав Ігорович

130

Шерстяк Богдан Петрович

131

Шутий Іван Іванович

132

Ющенко Дмитро Михайлович

133

Яблонська Анастасія Сергіївна

134

Яворський Борис Вікторович

135

Яренко Олександр Вікторович

136

Ярмак Дмитро Вікторович

 

 

 

Освітня програма «Агрохімія і грунтознавство»

1

Бакун Валерій Олексійович

2

Бондаренко Антон Андрійович

3

Вервес Костянтин Юрійович

4

 Гнатюк Андрій Сергійович

5

Гончарук Петро Федорович

6

Дацюк Дмитро Анатолійович

7

Зварич Євгеній Сергійович

8

Липовський Олег Миколайович

9

Лотоцький Олексій Олексійович

10

Потапеня Наталія Іванівна

11

Пронько Дмитро Сергійович

12

Танасюк Станіслав Миколайович

13

Шевченко Віталій Віталійович

14

Шмигельський Максим Олегович

15

Щадько Артем Вікторович

16

Яровий Дмитрій Володимирович

 

Освітня програма «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві» 

1

Гуменний Іван Васильович

2

Давиденко Владислав Олександрович

3

Животенко Богдан Володимирович

4

Жук Кирило Олегович

5

Загурський Серафим Володимирович

6

Іванов Олександр Олексійович

7

Кашука Дмитро Олегович

8

Корнисюк Дмитро Ігорович

9

Кулик Леонід Валерійович

10

Кулик Олександр Валерійович

11

Кушнір Владислав Павлович

12

Лозовий Назар Олегович

13

Манжула Олексій Сергійович

14

Хомазюк Сергій Степанович

15

Цимбровський Вадим Вікторович

 

Освітня програма «Селекція і генетика сільськогосподарських культур»

1

Безпалий Андрій Сергійович

2

Біла Дар`я Вікторівна

3

Волинський Вадим Михайлович

4

Деревянко Петро Юрійович

5

Дєгтяр Дар`я Андріївна

6

Кумейко Артем Ігорович

7

Легенький Богдан Олександрович

8

Мазуренко Богдан Олександрович

9

Миронюк Михайло Ярославович

10

Онопрієнко Євгеній Вікторови

11

Радченко Костянтин Юрійович

12

Ракашевич-Водяницький Матвій Євгенійович

13

Рябий Микита Андрійович

14

Савченко Микита Ігорович

15

Слива Анастасія Сергіївна

16

Снітко Андрій Вячеславович

17

Стецько Віталій Ігорович

18

Христич Сергій Михайлович

 

Спеціальність 203 «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство»

Освітня програма «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство»

1

Антипенко Дмитро Олександрович

2

Бабак Олександр Миколайович

3

Борисенко Борис Олександрович

4

Босий Віталій Дмитрович

5

Брянцев Ярослав Васильович

6

Булкот Микола Сергійович

7

Вишневський Віктор Станіславович

8

Вовк Олександр Юрійович

9

Воєвода Юрій Петрович

10

Глінський Тарас Євгенович

11

Глуховець Денис Володимирович

12

Гомон Антон Сергійович

13

Гончар Сергій Григорович

14

Гончарук Юрій Федорович

15

Гриценко Юлія Володимирівна

16

Гуляк Юлія Олександрівна

17

Демцюра Анатолій Анатолійович

18

Довбиш Руслан Миколайович

19

Дудучава Тимур Миколайович

20

Євдокимов Дмитро Сергійович

21

Зінчук Олександр Петрович

22

Зозуля Віталій Леонідович

23

Кедес Олег Олександрович

24

Кедес Олександр Олександрович

25

Коблик Максим Вікторович

26

Коваленко Євгеній Віталійович

27

Коваленко Олег Петрович

28

Корнят Орест Миколайович

29

Криворучко Михайло Михайлович

30

Куза Михайло Петрович

31

Куклевський Сергій Олександрович

32

Куриленко Олександр Володимирович

33

Кушим Анастасія Володимирівна

34

Лаштаба Владислав Олегович

35

Лещенко Андрій Сергійович

36

Лопушняк Іван Володимирович

37

Мазур Віктор Борисович

38

Маринич Роман Іванович

39

Махиня Олександр Віталійович

40

Мележик Юрій Олександрович

41

Можаєв Іван Сергійович

42

Московенко Андрій Юрійович

43

Мурований Сергій Васильович

44

Мусенко Олександр Сергійович

45

Мусіяка Олег Олександрович

46

Нестеров Іван Георгійович

47

Оверченко Дарина Станіславівна

48

Однолько Антон Олександрович

49

Олійник Богдан Ігорович

50

Ондрик Йосип Йосипович

51

Орел Максим Іванович

52

Поліщук Олег Юрійович

53

Поміркований Віталій Вікторович

54

Поплавський Владислав Вікторович

55

Правдивець Олексій Анатолійович

56

Резніченко Андрій Анатолійович

57

Рутян Євгеній Федорович

58

Рябоконь Олександр Романович

59

Солодкий Олег Сергійович

60

Сорока Вячеслав Володимирович

61

Сулима Андрій Михайлович

62

Талаш Владислав Сергійович

63

Татинець Василь Васильович

64

Фармагей Володимир Володимирович

65

Чернюк Сергій Володимирович

66

Чижик Анастасія Олександрівна

67

Широконос В`ячеслав Євгенійович

68

Яценко Дмитро Сергійович

         69       Дубінчак Володимир Віталійович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook