ПОСТЕРНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 071 «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

7 грудня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Вже п’ятий рік поспіль кафедрою обліку та оподаткування проводиться постерна презентація магістерських досліджень студентів зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування», де вони презентують свої перші наукові здобутки.

8 грудня 2022 року магістри денної форми навчання змістовно доповідали про виконані магістерські дослідження та їх апробацію в практичній діяльності. Постерна презентація магістерських робіт мала дискусійний характер, де студенти разом з членами комісії та науковими керівниками обговорили актуальні питання трансформації національного обліку до міжнародних стандартів, законодавчі зміни у сфері обліку, оподаткування, аудиту.

Представлені кваліфікаційні роботи мають практичну цінність для сучасного розвитку агропромислового комплексу нашої держави, результати наукових досліджень яких можна реалізувати на провідних сільськогосподарських підприємствах України.

Цьогорічна постерна конференція проходила в стінах Інституту. Незважаючи на складне становище в країні, усі студенти змогли приїхати і зробити доповідь відповідно до тематики магістерського дослідження. Під час презентації членами комісії було висловлено зауваження та рекомендації, а студенти взяли інформацію до уваги.

На завершення презентації завідувач кафедри обліку і оподаткування, к.е.н., доцент Царук Наталія Георгіївна повідомила, що всі магістранти допущені до захисту магістерських робіт, а всі присутні щиро побажали їм успіхів!

Наталія ЦАРУК, в.о. завідуча кафедри
обліку і оподаткування
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook