ПІДБИТО ПІДСУМКИ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ «НУБІП – МІЙ ДІМ-2017»
Золота голосіївська осінь цього року запам’яталася багатьма цікавими мистецькими подіями. І на початку листопада розцвіла у НУБіП України різнобарв’ям творчих робіт, поданих на конкурс образотворчого, декоративно-вжиткового мистецтва та фотографії «НУБіП – мій дім-2017».
Конкурс мав на меті розкрити нові таланти молоді і підтримати творчу складову у житті студентів, а також сприяти втіленню нових ідей, розвиткові нових напрямів і жанрів сучасного мистецтва. І чи не найголовніше - допомогти учасникам проявити себе, самореалізуватися в роботах різних жанрів образотворчого, декоративного мистецтва та фотографії.
Дівчат та юнаків різних напрямів підготовки поєднало мистецтво. Декоративний розпис, флористика, фотографія, живопис – які тільки напрямки творчості не були репрезентовані на конкурсі.
Найактивнішими виявилися студенти факультетів ветеринарної медицини та харчових технологій та управління якістю продукції АПК.
Ось загальна статистика переможців у семи номінаціях представників факультетів:
Ветеринарної медицини - 10
Харчових технологій та управління якістю продукції АПК ХТІ - 6
Захисту рослин, біотехнологій та екології- 5
Механіко-технологічного- 3
Гуманітарно-педагогічного - 1
Виноградова Юлія ВЕМ 9 гр., 1 курс Андрійчук Вероніка ВЕМ 9 гр., ІІ курс
Як сказала одна із переможниць конкурсу – Юлія Виноградова (ФВМ, І курс 9 гр.): «Такі конкурси дають можливість і «себе показати, і на інших подивитися», тож бажаю кафедрі культурології частіше проводити подібні заходи, а також нових творчих досягнень
На створення моєї роботи, що зайняла перше місце у номінації «Графіка», мене надихнуло саме навчання в університеті на факультеті ветеринарної медицини. В майбутньому я бачу себе саме у цій сфері діяльності. Робота з тваринами і їх лікування приносить мені справжнє задоволення, але мистецтво – невід’ємна складова мого життя, хобі і віддушина».
Так можна сказати і про роботи інших учасників - студентів факультету ветеринарної медицини. Видно, з яким трепетом і ніжністю майбутні ветеринари зображують на своїх малюнках різних тварин, як домашніх, так і диких. Кожен вибирає після навчання окремий напрямок: хтось піде працювати у клініку з домашніми тваринками, хтось має найбільше задоволення від роботи із скакунами, а хтось буде лікувати екзотичних тварин і птахів. Конкурси ж творчих робіт дають змогу на папері, у фотографії або створенні декоративних об’єктів виявити свої емоції і враження і поділитись ними з іншими.
Кабакова Єлизавета ЗРБтаЕ (Екологія) 2курс Корабель інновацій ХТІ
Студенти факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК найкраще проявили себе у номінації «Декоративно-вжиткове мистецтво».
Не стало несподіванкою, що майбутні екологи надали перевагу у своїй творчості природним матеріалам і перемогли у номінації «Флористика».
Попруга Артем АІ-1702 Рибакова Анастасія СП-1503(ск)
Механіко-технологічний факультет отримав визнання у номінаціях «Живопис» та «Фотографія».
Прикметно, що у номінації портрет І місце посіли роботи студентки гуманітарно-педагогічного факультету Анастасії Рибакової, яка продемонструвала не тільки майстерне володіння пензлем, а й як майбутній соціальний педагог, яка вивчає психологію, зуміла передати в сdоїй роботі цілий спектр емоцій і почуттів.
Виставку побачило чимало глядачів, і ніхто не залишився байдужим!
Вибирало переможців конкурсу представницьке журі.
Люб’язно погодилися переглянути студентські роботи відомі київські художниці –
Галина Попінова – членкиня Правління Національної спілки художників України (НСХУ) http://konshu.org/section/painting/popinova-galina.html
Оксана Попінова – членкиня НСХУ http://konshu.org/section/painting/popinova-oksana.html
Наталія Павлусенко – живописиця, її портрети гетьманів викликали великий резонас (http://pavlusenkoart.com.ua/) http://coma.in.ua/27952
Гості поспілкувалися із проректором С.М.Квашею та з директором навчально-наукового центру виховної роботи та соціального розвитку В.П.Коваленком. А також ознайомилися з діяльністю кафедри культурології не тільки із бесіди із зав. кафедри, проф. І.З.Майданюк, а й поринувши у репетиційний вир, який охоплює всі приміщення кафедри у другій половині дня.
Гостей вразило настільки багато уваги в університеті приділяють мистецькому вихованню студентства в НУБІП України.
Художниці відзначили високий рівень поданих на конкурс робіт і призналися, що це для них стало повною несподіванкою. Адже вони не очікували, що майбутні ветеринари, соціальні педагоги, екологи, технологи настільки творчі і креативні!