Студентська профспілка

Кримський агропромисловий коледж

Профспілкова організація студентів Кримського агропромислового коледжу НУБіП України - це громадська організація студентів, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів.
Роботу профкому студентів можна умовно розділити на 4 основних напрямки: соціально-правовий, культурно-масовий, організаційно-інформаційний та робота в гуртожитках.
Представники студентського профкому є активними учасниками навчально-виховного процесу.
Профком бере участь у проведенні Днів донора, щорічного огляду студентів вузькими спеціалістами-медиками, складанні паспортів здоров'я. Надана допомога в оснащенні медичної кімнати.
Питання харчування — одне із актуальних питань для будь-якого покоління студентів. У коледжі є студентська їдальня та буфет. Контроль за роботою студентської їдальні здійснює житлово-побутова комісія студентського профкому: вивчає запити щодо організації харчування, робить моніторинг меню, надає пропозиції по режиму харчування тощо.
Кримський агропромисловий коледж має на своєму балансі 6 студентських гуртожитків. Всім іногороднім студентам надається гуртожиток.
Особлива увага студентським профкомом приділяється створенню побутових умов для студентів. Багато студентів намагаються по-домашньому облаштувати свої кімнати і секції, що дуже радує. Спільно зі студентською радою організовано та проведено конкурс на кращу кімнату в гуртожитку.
Вже три роки в коледжі з успіхом працює «Кіноклуб», організований ініціативною групою студентів за підтримки студентської організації.
Профком студентів традиційно допомагає відділенням та коледжу у проведенні та організації різноманітних заходів. Це конференції, щорічні Дні відкритих дверей, «Ярмарки вакансій», Дні першокурсника та інші заходи.
 

 


голова профкому Мальцева Вікторія
заступник голови профкому Д´яченко Віолетта
голова Ради гуртожитку №6 Сідоров В´ячеслав
заступник голови Ради гуртожитку №6 Шаботенко Олександр
голова Ради гуртожитку №7  Дітковська Ганна
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook