Кафедра фінансів взяла участь в Міжнародному симпозіумі «Архітектоніка фіскальної науки та дивергенція митно-податкових інститутів»

24 лютого 2021 року
     18 лютого 2021 р. викладачі кафедри фінансів Аліна Буряк, Галина Скрипник, Зоя Тітенко на чолі із завідувачкою кафедри Надією Давиденко прийняли участь у Міжнародному симпозіуму «Архітектоніка фіскальної науки та дивергенція митно-податкових інститутів», присвячений 20-річчю кафедри податків та фіскальної політики Західноукраїнського національного університету.

 

     З вітальним словом до учасників заходу звернулися ректор класичного університету Тернополя Андрій Крисоватий, uолова Державної податкової служби України Олексій Любченко, перший заступник uолови Державної митної служби України Іван Бережнюк, міський голова Тернополя Сергій Надал, uолова правління Української міжбанківської валютної біржі Анатолій Гулей, в.о. директора Департаменту митних платежів, контролю митної вартості та митно–тарифного регулювання ЗЕД Держмитслужби України Андрій Войцещук, начальник ГУ ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина, начальник ГУ ДПС у Львівській області Ігор Комендант та багато інших.

     У ході роботи симпозіуму було підписано меморандуми про співпрацю між Державною митною службою України та Західноукраїнським національним університетом, науково дослідним центром індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України та класичним університетом Тернополя.

     Робота симпозіуму відбувалась одночасно в онлайн- і офлайн-режимах, що дозволило приєднатись партнерам Західноукраїнського національного університету до привітань, зокрема, іноземним науковцям із Німеччини, Польщі, Італії, Індії.
     Привітати прийшли і колишні випускники університету – Вікторія Остапчук та Ігор Крисоватий, заступники міського голови з питань діяльності і виконавчих органів ради. Кафедра податків та фіскальної політики є однією з провідних, адже ви випускаєте фахівців, які реформують фіскальну систему. Бажаю, щоб ваша наполеглива праця і далекоглядність слугувала економіці держави, адже ви – бренд нашого міста», – зазначила Вікторія Остапчук.
     Від НУБіП України із привітанням виступила завідувачка кафедри фінансів Надія Давиденко, яка зазначила, що за 20 років, які минули, кафедрою податків та фіскальної політики було підготовлено сотні висококваліфікованих фахівців та вчених, знаних у багатьох країнах світу і які наразі працюють в усіх куточках нашої держави.

  

     Славний шлях кафедри податків та фіскальної політики це є яскравий приклад самовідданої праці колективу, якому притаманна талановитість, висока професійність та вміння долати труднощі, яких вистачає в усі часи. Надія Миколаївна побажала великого натхнення та подальших творчих успіхів, миру, щастя та здоров’я.

  

     Вплив податкових надходжень на доходи Державного бюджету розглянули у своїй доповіді д.е.н., проф. Надія Давиденко і к.е.н., доц. Зоя Тітенко.

  

     Даний захід проходив в активному діалозі учасників симпозіуму обмін досвідом і думками, щодо наукових та педагогічних підходів до аналізу проблематики, яку досліджують та викладають фахівці фіскального підрозділу класичного університету міста Тернополя.

Інна Долженко,
доцент кафедри фінансів

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook