Вдалий старт екзаменаційних випробувань для проєктних менеджерів

18 травня 2020 року

 18 травня 2020 року був проведений перший екзамен літньої сесії для магістрів 1 року навчання освітньої програми «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проєктами» з дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень з основами інтелектуальної власності». Деканат факультету аграрного менеджменту та викладачі випускової кафедри – кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту – зручно організували процес складання іспиту і проведення співбесіди зі студентами.

   На початку екзамену до відео-конференції приєдналася заступниця декана факультету аграрного менеджменту, к.е.н. Людмила Гречанюк з побажаннями успіхів студентам і викладачам. Була присутньою на екзамені куратор групи УІДтаМП, старший викладач кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, к.держ.упр. Анна Дергач.

  Екзамен пройшов у доброзичливій трудовій атмосфері. Дистанційне завершення навчального року не погіршило рівень студентських знань, і підтвердженням цьому була участь багатьох магістрів 5 травня 2020 року у роботі ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Роль молоді у розвитку АПК України» (URL: https://nubip.edu.ua/node/76358).

   За відведений час магістри надали письмові відповіді на запитання екзаменаційних білетів. Після перевірки робіт засобами електронної пошти к.е.н., доц. Олена Сова оголосила результати проведеного екзамену. На співбесіду до Zoom-кімнати завітала заступниця декана факультету аграрного менеджменту, к.е.н. Лариса Карпенко. Оцінки виставлені об’єктивні, і всі студенти групи були задоволені отриманими балами.

   Дякуємо проєктним менеджерам за проявлені знання і високу відповідальність!

   І нагадуємо абітурієнтам, що триває прийом документів на вступ у магістратуру за спеціальністю 073 «Менеджмент» на сучасну освітню програму «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проєктами».

Олена Сова,
доцент кафедри виробничого та
інвестиційного менеджменту 

 
 
 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook