Випускник коледжу Андрій Тарасенко обирає для навчання НУБіП України і спеціальність «Галузеве машинобудування»

6 лютого 2020 року
     Студент Маслівського аграрного коледжу ім. П.Х. Гаркавого Андрій Тарасенко планує продовжити навчання в НУБіП України на факультеті конструювання та дизайну.

 

  • Розкажіть про себе.

     – Я проживаю селі Карапеші Миронівського району Київська області, навчаюсь на 4 курсі за спеціальністю «Автомобільний транспорт». Моя майбутня кваліфікація технік-механік.

  • Звідки дізнались про НУБіП України?

     – Про НУБіП України дізнався від своїх товаришів, які вже навчаються в університеті. Вони розповіли, що після закінчення Маслівського аграрного коледжу ім. П.Х. Гаркавого можна продовжити навчання вже у НУБіП України. Мене особливо цікавить спеціальність «Галузеве машинобудування», освітня програма «Технічний сервіс машин і обладнання АПК». А ще був День відкритих дверей в НУБіП України: ми разом з однокурсниками приїздили до університету та приймали участь у зустрічі з ректором С. М. Ніколаєнком в актовій залі університету; мали зустріч з деканом факультету. Нас дуже зацікавила екскурсія по лабораторіях та аудиторіях факультету конструювання та дизайну.

  • Що стало вирішальним у виборі професії?

     – Цю професію мені також порадили обрати батьки, коли ми разом із ними почали обговорювати питання про майбутній фах, який би мені подобався і де зможу реалізуватись. Після кількох років навчання в технікумі, переконався: мені подобається спеціальність інженера-механіка і я хочу й надалі розвиватися саме в цій сфері. Також я планую навчатися за програмою підготовки офіцера запасу на кафедрі військової підготовки університету.

  • Які маєте захоплення?

     – Перед вступом до технікуму у мене було багато різних захоплень, але під час навчання в Маслівському аграрному коледжі ім. П.Х. Гаркавого зрозумів, що моїм основним захопленнями є техніка. Моя сім’ї має автомобіль, трактор, мотоцикл і мені надзвичайно цікаво її якісно обслуговувати та ефективно експлуатувати.

  • Яке Ваше відношення до спорту?

     – Я захоплююсь важкою атлетикою. Планую продовжити відвідувати секцію з важкої атлетики в НУБіП України.

  • Про що Ви мрієте?

     – Досягти успіху у своїй професії – сервісному обслуговуванні сільськогосподарської техніки. Я рахую, що мої плани можна реалізувати продовживши навчання в НУБіП України на факультеті конструювання та дизайну за спеціальністю «Галузеве машинобудування», освітньою програмою «Технічний сервіс машин і обладнання АПК».
     Також, дуже хотілося б пройти практичне навчання за кордоном, але подальше своє працевлаштування я розглядаю лише в Україні.

Побажаємо Андрію успішно закінчити навчання в коледжі та стати студентом НУБіП України!


Спілкувався завідувач кафедри
надійності техніки Андрій Новицький

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook