Координаційна рада з питань науково-технічної діяльності

14 грудня 2018, 14:00
Корпус № 3, ауд. 301

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про хід виконання наукової роботиз розробки ресурсоефективних режимів вирощування овочевої продукції в тепличних комплексах (доповідає Дудник А.О.).
  2. Про хід виконання наукової роботи з розробки трансформаційної стратегії державного регулювання інформаційного просторуяк соціально-економічного чинника національної безпеки України (доповідає Вороненко І.В.).
  3. Про хід виконання досліджень наукових основ створення комплексу технологій виробництва продуктів для дитячого і дієтичного харчування (доповідає Голембовська Н.В.).
  4. Про хід виконання наукової роботи зрозробки системи формування та реалізації лідерського потенціалу молоді об’єднаних територіальних громад України (доповідає Морозюк Н.В.).
  5. Про хід виконання теоретично-експериментального обґрунтування механізмів комплексної взаємодії фітотоксичних чинників на процеси, що зумовлюють продуктивність сільськогосподарських культур (доповідає Нестерова Н.Г.).
  6. Про використання бюджетних коштів по статтям витрату 2018 р. (доповідають Шостак В.М., директори НДІ).
  7. Про затвердження до друку монографій та рекомендацію їх на розгляд вченої ради НУБіП України (доповідає Кирилюк В.І.).
  8. Різне. 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015