Вступна кампанія 2018: розпочався прийом документів на бакалаврат
Вступна кампанія 2018: розпочався прийом документів на бакалаврат
12 липня 2018 року
Що б там не говорили про вік електронних технологій, електронні кабінети і електронні заяви, але цупкий папір у руках і відчуття того, що ти це зробив особисто та в певний момент, зафіксувавши у зоровій пам’яті, - не замінить ніщо. І цю просту істину підтверджує перший день прийому документів на бакалаврат. Приймальна комісія ще з самісінького ранку запруджена абітурієнтами, які бажають подати їх особисто.
Серед вступників і школярі, і випускники коледжів – як тих, що входь в мережу НУБіП, так й інших вишів, і виробничники. Загальну картину доповнюють батьки (як же без них?), які вирішили підтримати своїх дітей у такий день. Наприклад, Людмила Глібко, яка працює на залізниці, хвилюється за доньку Катерину – випускницю Боярського коледжу екології і природних ресурсів за фахом еколога. Навчалася дівчина там добре і має всі підстави стати студенткою університету.
![](/sites/default/files/u107/dsc_2082_0.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2151.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2033.jpg)
Першим пріоритетом визначили НУБіП київські школярі Ірина Барилюк і Дмитро Данюк, які одними з перших здали документи на спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» і «Філологія». Певні своїх можливостей, вирішили продовжити навчання, розпочате у спеціалізованій школі №64, де опановували англійську та іспанську мови. А про університет дізналися, побувавши на Дні відкритих дверей та знайомлячись із офіційним сайтом.
![](/sites/default/files/u107/dsc_2036.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2058.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2069.jpg)
Також першим пріоритетом обрали університет випускники Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму Олександр і Анна Поповичі. Брат і сестра, хоч зовні і не схожі, мають одну спільну рису: цілеспрямованість. А обрали вони для навчання агробіологічний факультет. До речі, наш виш свого часу закінчувала і їхня мати, поради якої, помножені на знайомство з офіційним сайтом, зіграли визначальну роль у виборі навчального закладу. Якими студентами будуть ще невідомо, але те, що Сашко за роки навчання у технікумі не пропустив жодної пари, вже про щось говорить.
![](/sites/default/files/u107/dsc_2065.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2039.jpg)
Артур Разумовський працює у Всеукраїнському інституті селекції, де трудяться багато випускників НУБіП. Саме за їхньою порадою і вирішив продовжити заочно освіту - за спеціальністю «Харчові технології». Хлопець, до речі, прекрасно знає історію України і роду Розумовських.
![](/sites/default/files/u107/dsc_2177.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2072.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2074.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2076.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2089.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2099.jpg)
А першим абітурієнтом, хто подав документи на спеціальність «Журналістика», стала Тетяна Коптєва з Лисянської загальноосвітньої школи №2. Дівчина має відчуття мови, недаремно ж ЗНО з української має у 188 балів, як і бажання доносити до людей правду як журналіст. Те, що вона може працювати згодом у цій царині, певною мірою засвідчує і робота, подана на творчий конкурс.
![](/sites/default/files/u107/dsc_2045.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2094.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2102.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2108_0.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2119.jpg)
Багато вступників і на спеціальність «Право». Марія Бутіна з міста Полонне Хмельницької області закінчила Київський спортивний ліцей, та бачить себе не в спорті, а в юриспруденції. На зауваження, що сьогодні в Україні юристів багато, має своє: справді, юристів багато, а от хороших серед них – мало. Саме хорошим вона і планує стати. А киянин Дмитро Савчук, бійцівський характер якого формує класична боротьба, каже просто: я щасливий бути тут! Університет дуже подобається, тому хочу стати його студентом. І з почуттям гумору у хлопця все гаразд: якщо батьки – підприємці, то хтось же мусить захищати сімейний бізнес як юрист?
![](/sites/default/files/u107/dsc_2051.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2167.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2160_0.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2159.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2152.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2149_0.jpg)
Своєю студенткою декан юрфаку Олена Яра рада була б бачити і випускницю Київського кооперативного інституту Дарину Савчук. Здобувши диплом молодшого спеціаліста, вона думає продовжити навчання у бакалавраті НУБіП. І в цьому певну роль відіграло спілкування з однокласниками, які після 11-го класу стали нашими студентами.
![](/sites/default/files/u107/dsc_2146_0.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2060.jpg)
Щоб стати студентом столичного вишу, Артем Буштаренко подолав значно більшу відстань до приймальної комісії НУБіП: випускник Нікопольського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, він подав документи на дві суто чоловічі спеціальності - «Агроінженерія» і «Будівництво та цивільна інженерія». Показники для зарахування у нього непогані.
![](/sites/default/files/u107/dsc_2144.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2141.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2140.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2061.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2131.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2133.jpg)
![](/sites/default/files/u107/dsc_2134.jpg)
Доцент Володимир Решетюк привів до приймальної комісії цілу групу молоді – випускників Київського коледжу міського господарства. Десятеро юнаків і дівчат - володарі дипломів з відзнакою Ольга Кисляк, Петро Щербашин, їхні однокурсники Ганна Носипко, Владислав Скорич, Андрій Коркуленко та інші, які опановували там спеціальності «Експлуатація апаратури контролю навколишнього природного середовища» і «Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології», вирішили продовжити навчання за останньою вже в стінах НУБіП. І це рішення випадковим назвати аж ніяк не можна: колектив кафедри автоматизації і робототехічних систем провів з ними суттєву роботу з популяризації університету, вивозив студентів коледжу на передові підприємства – «Асканія - Флора», ПрАТ «Комбінат «Тепличний», знайомлячи з конкретними робочими місцями. На базі цієї групи вступників, ділиться планами Володимир Решетюк, хочемо створити академгрупу, щоб згодом порівняти рівень навчання у коледжі з рівнем викладання на бакалавраті університету. А з її кращих членів – обрати студентів для навчання за системою подвійних дипломів.
Ось такі вони, потенційні бакалаври набору першого дня.
Валентин Обрамбальський