Майбутні маркетологи відвідали ПрАТ «Оболонь»

19 червня 2018, 10:00

    14 червня студенти-маркетологи 1 курсу в рамках проходження навчальної практики з фахової дисципліни «Вступ до фаху» під керівництвом наставника групи Четверик Олени Вікторівни та доцента кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі Барилович Олени Михайлівни відвідали одне з найбільших в Україні та Європі пивоварне підприємство ПрАТ «Оболонь»

  

     У ході проведення екскурсії студенти максимально близько познайомилися з підприємством. Екскурсія розпочалася із ознайомчої розмови з досвідченим екскурсоводом, у ході якої майбутні маркетологи дізналися про існуючий товарний асортимент продукції корпорації, обсяги виробництва та основні напрями діяльності, про заводи, які входять в структуру корпорації, існуюче бевідходне виробництво. Перше частина екскурсії закінчилася переглядом короткометражного фільму про ПрАТ «Оболонь».

 

    Далі екскурсія продовжилася у виробничих цехах пивзаводу, де гості ознайомилися із історією зародження та розвитку компанії, технологією виробництва, основними країнами-постачальниками окремих видів сировини, новітніми лініями розливу, які є найбільшими не тільки в Україні, а й у Східній Європі та Світі. Дізналися про умови зберігання та транспортування готової продукції до споживача. 
      На завершення екскурсії гостям було презентовано подарунки власного виробництва – мінеральні води корпорації ПрАТ «Оболонь».


   

 

Щиро дякуємо керівництву ПрАТ «Оболонь» за цікаву проведену екскурсію та сподіваємося, що підприємство і надалі гостинно відчинятиме свої двері для студентів НУБіП України.

 

Анна Зуйкова 
cтароста маркетологів 1 курсу 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015