CAMBRIDGE ENGLISH DAY на гуманітарно-педагогічному факультеті

29 березня 2016 року

     29 березня 2016 року гуманітарно-педагогічний факультет спільно з Cambridge English Language Assessment та Cambridge University Press провели для студентів і викладачів семінари «Choosing the best with Cambridge English. In-depth assessment of the ability to communicate in an academic and professional environment» і «Cambridge English: Preliminary and First exams overview. Developing speaking for exam success».

     

     Вони зібрали представників університетів з усієї країни. Такий інтерес і переповнена аудиторія, де вони проходили, підкреслюють актуальність тематики цих семінарів в освітянському середовищі. Адже згідно норм Закону «Про вищу освіту» встановлено новий порядок затвердження рішень про присвоєння вчених звань. Відтепер необхідною умовою для отримання вченого звання професора та доцента є володіння іноземною мовою на рівні не нижче В2.

     Спілкування на семінарах проходило виключно англійською мовою. Учасники мали можливість отримати детальну інформацію стосовно міжнародних іспитів з рівня володіння іноземною мовою та поставити конкретні питання, які їх цікавлять. На сьогоднішній день таких рівнів існує досить багато, і науковці повинні чітко орієнтуватись та розуміти, що саме їм потрібно. Обговорювалися також інноваційні методики викладання англійською мовою, які дозволять зацікавити студентів і зробити заняття більш ефективними.

     

     По закінченню семінару учасники отримали відповідні сертифікати.

     

   

Ірина Білоус
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook