Міжнародне стажування викладачів факультету тваринництва та водних біоресурсів у Вроцлавському природничому університеті за програмою INTERACT 2.0

2 листопада 2024 року
Протягом вересня 2024 року викладачі факультету тваринництва та водних біоресурсів, кафедри годівлі тварин та технології кормів ім. П.Д. Пшеничного – доцент Ігор Ільчук та асистент, голова Ради молодих вчених факультету Владислав Пітера, успішно пройшли стажування у Вроцлавському природничому університеті (Wroctaw University of Environmental and Life Sciences) (м. Вроцлав, Польща) в рамках міжнародної програми INTERACT 2.0.
Програма стажування була спрямована на підвищення кваліфікації в сфері годівлі тварин та технології кормів, із акцентом на найсучасніші методи лабораторного аналізу, розроблені провідними світовими компаніями.
У межах програми стажування була надана унікальна можливість працювати на найсучаснішому обладнанні кафедри годівлі тварин та технології кормів (Department of Animal Nutrition and Feed Management) факультету біології та наук про тварин (faculty of Biology and Animal Science) і Центру прикладної біології та інноваційних технологій харчового виробництва (Centre for Applied Biology and Innovative Food Production Technologies) Вроцлавського університету.
Учасники програми мали змогу ознайомитися з передовими європейськими підходами до організації навчального процесу та наукових досліджень, а також перейняти багатий досвід колег з Вроцлава. Особлива увага була приділена впровадженню інноваційних методик у лабораторний аналіз та застосуванню сучасних інформаційних технологій для підвищення ефективності навчання та наукових досліджень.
Успішне та насичене стажування у значній мірі відбулося завдяки підтримці польських колег, зокрема, professor Mariusz Korczyński, assistant professor Damian Konkol та assistant professor Kamil Sierżant.
Підсумком стажування стали не лише отримані сертифікати, а й чітке бачення подальших напрямків розвитку, як у навчальній, так і в науково-дослідній діяльності кафедри.
Усі отримані знання та досвід будуть активно впроваджені в освітній процес, що сприятиме підвищенню якості підготовки студентів та розвитку науки в нашому університеті.
Це стажування стало черговим кроком у зміцненні міжнародних зв’язків та розширенні наукових горизонтів нашого факультету, що безсумнівно сприятиме його подальшому розвитку та інтеграції в європейський освітній простір.
 
Роман ВОЗНЮК,
асистент кафедри годівлі тварин та

технології кормів ім. П. Д. Пшеничного 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook