На факультеті ветеринарної медицини відбувся розширений деканат

4 жовтня 2023 року
ФВМ НУБіП України
   2 жовтня під головуванням Миколи Цвіліховського відбулося чергове засідання розширеного деканату факультету ветеринарної медицини, на якому розглянуто план роботи на жовтень та ряд важливих питань, які стосуються життєдіяльності факультету.

   У вступному слові декан факультету ознайомив членів деканату із ситуацією і подіями, що відбулися на факультеті ветеринарної медицини впродовж вересня. Декан зазначив, що факультет нині знаходиться на етапі Міжнародної передакредитаційної експертизи і завершився перший етап візиту експерта Крістофа Бухо з питань організації акредитації факультету Європейською Асоціацією закладів вищої ветеринарної освіти. Студенти продовжують навчатися і приймати активну участь в різних культутно-масових і спортивних заходах. Безперебійно працює клінічний центр "Ветмедсервіс", що надає допомогу тваринам. Співробітниками факультету постійно проводиться підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини України. Співробітники і студенти продовжують активно допомагати постраждалим внаслідок війни та Збройним Силам України.

 

   Що до готовності проведення внутрішнього аудиту системи менеджменту якості на кафедрах і факультеті доповів відповідальний по факультету, доцент Олександр Мартинюк.

   Завідувачі кафедр доповіли про ситуацію в своєму підрозділі, стан проведення профорієнтації.

   Заступники декана акцентували увагу на питаннях організації освітнього процесу на факультеті, ліквідації заборгованості з навчання, чергуванні в гуртожитку та постановки студентів на облік.

 

   На засіданні було розглянуто і узгоджено план роботи факультету на жовтень місяць. Наголошено, що кожен завідувач кафедри має тримати під особистим контролем освітній процес в очному форматі.

 

   Декан дав доручення завідувачам кафедр провести робочі засідання в своїх колективах, донести відповідну інформацію до кожного співробітника. Побажав усім міцного здоров’я, швидкої перемоги і мирного неба над головою.

Слава Україні!

Сергій Деркач, Юрій Жук, Тарас Савчук,
заступники декана факультету ветеринарної медицини

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook