Результати спартакіади, присвяченої 115-річчю НУБіП України та 75-річчю кафедри фізичного виховання

2 грудня 2013 року

Пройшла спартакіада з трьох видів спорту серед збірних науково-педагогічних і наукових працівників базового університету та його відокремлених підрозділів, присвячена 115-річчю НУБіП України та 75-річчю кафедри фізичного виховання

20-21 листопада 2013 року на базі Ніжинського агротехнічного інституту пройшли змагання з волейболу, участь в яких взяли збірні НУБіП України, Ніжинського агротехнічного інституту, Боярського коледжу екології і природних ресурсів, Ірпінського економічного коледжу, Бобровицького коледжу економіки і менеджменту ім. О. Майнової, Немішаївського агротехнічного коледжу та Бережанського агротехнічного інституту.

Після запеклої і безкомпромісної боротьби місця розподілилися наступним чином: 1-ше виборола збірна НУБіП України, 2-ге – Ніжинського агротехнічного інституту, а 3-тє - Боярського коледжу екології і природних ресурсів.

Цими ж днями Ніжинський агротехнічний інститут приймав учасників змагань на першість з настільного тенісу - команди НУБіП України, Ніжинського агротехнічного інституту, Немішаївського агротехнічного коледжу та Бобровицького коледжу економіки і менеджменту ім. О. Майнової. За їх результатами трійка лідерів виглядає так: 1-ше місце посіла команда НУБіП України, 2-ге – Ніжинського агротехнічного інституту, 3-тє  – Немішаївського агротехнічного коледжу.

Змагання з футзалу проходили 27-28 листопада на базі Немішаєвського агротехнічного коледжу, у них взяли участь  збірні НУБіП України, Бережанського агротехнічного і Ніжинського агротехнічного інститутів, Немішаївського агротехнічного коледжу, Бобровицького коледжу економіки і менеджменту ім. О. Майнової, Заліщицького аграрного коледжу ім. Храпливого, Мукачівського аграрного коледжу і Боярського коледжу екології і природних ресурсів. Після фінальних ігор переможцями стали спортсмени НУБіП України, другу сходинку посіла збірна Бережанського агротехнічного інституту, а третю - Ніжинського агротехнічного інституту.

За підтримку та особистий внесок в організацію та проведенню змагань висловлюємо вдячність методисту НМЦ аграрної освіти  О. Мироненку, директору ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи Д. Черкашину, завідувачу кафедри фізичного виховання С. Вербицькому та професору кафедри В. Краснову і, звичайно, всім учасникам.

 

Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook