Привітання ректора НУБіП України, Героя України академіка Мельничука Дмитра Олексійовича з «Днем знань»!

1 вересня 2013 року

 

      Щиро вітаю нашу велику університетську родину з «Днем знань»!

 
Успішне завершення вступної кампанії 2013 року привело в наш університет близько 10 тисяч молодих людей, які зробили перший крок у доросле життя обравши для навчання в бакалавратурі і магістратурі Національний університет біоресурсів і природокористування України і стали гідними його студентами.
 
Дорогі першокурсники!
 
Вам випала велика честь і відповідальність – приєднатися до дружнього і прогресивного колективу нашого дослідницького університету, де готують висококваліфікованих фахівців за 43 найактуальнішими спеціальностями у сфері природничих, аграрних і харчових наук та наук про життя.
Ви продовжуєте творити історію унікального навчально-науково-інноваційного закладу  Держави, а усвідомлення своєї причетності до вирішення найважливіших суспільних проблем сьогодення повинно стати головним стимулом при підкоренні вершин науки, засвоєнні знань та успішній практичній реалізації їх у майбутньому.
 
Шановні студенти, викладачі та співробітники!
 
Праця усіх, кого доля пов’язала з Національним університетом біоресурсів і природокористування України є невід’ємною складовою головних рушійних сил не тільки агропромислового і природоохоронного, а й суспільного розвитку країни. Це повинні пам’ятати і на це повинні орієнтуватися студенти нинішнього покоління та весь колектив. На сьогодні університет є передовим освітнім і науковим центром, могутнім інтелектуальним осередком наук про якість і безпеку життя, що визначає його важливу роль для нашої Держави та її гідного місця на світовій арені.
То ж, нехай жодні негаразди не стануть перешкодою у досягненні вагомих здобутків у праці на благо України й українського народу, а спрага до знань і постійний професійний розвиток будуть незмінними супутниками на шляху до нових здобутків і звершень!
Бажаю всім доброго здоров’я, злагоди в родинах, творчої наснаги й натхнення для  реалізації професійного потенціалу, який сприятиме подальшому розвитку нашої Альма-матер!
 
 
 Ректор, Герой України, академік Д.О. Мельничук
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook