Відбулися відбіркові змагання з міні-футболу на Кубок ректора НУБіП України

16 вересня 2013 року
На спортивному майданчику зі штучним покриттям 11 – 12 вересня 2013 року пройшли відбіркові змагання з міні-футболу на Кубок ректора між командами співробітників та гуртожитків НУБіП України, всього в них взяли участь 13 команд.
Честь відкрити відбірковий турнір випала футболістам гуртожитків № 9 та № 1. З перших хвилин гравці першого гуртожитку почали тиснути на суперників, залишаючи їм шанс тільки на контратаках, і вже на другій хвилині відкрили рахунок. Але збірна гуртожитку № 9 не забарилися з відповіддю, і вже за хвилину рахунок зрівнюється. Гра загострилася, і в деяких гравців просто не витримали нерви: за неспортивну поведінку з поля вилучили гравця команди гуртожитку № 9. Отримавши перевагу, спортсмени гуртожитку № 1 поставили переможну крапку у цьому матчі.
В наступній грі у протистоянні зійшлися футболісти гуртожитків № 8 і № 10. Останні відразу почали тиснути, але пробити оборону їм так і не вдалося - рахунок залишався «сухим» аж до середини першого тайму. Його відкрили футболісти 10-го гуртожиток. Сенсації ніхто не чекав, але до закінчення першого тайму 8-й гуртожиток, продемонструвавши гарну командну гру, забив аж п’ять разів. Та їх суперники спромоглися скоротити відставання - 5:4.
Гра футболістів інститутів лісового і садово-паркового господарства та енергетики і автоматики починалася не дуже видовищно. Гравці хоч і намагались створювати гострі моменти, та був помітний брак техніки. Лише на дев’ятій хвилині рахунок відкрили лісники. Всі вже чекали на серію післяматчевих пенальті, але на останніх секундах дубль оформив гравець ННІ енергетики і автоматики, що забезпечило прохід команди у наступний тур.
Четверта гра відбувалась між гуртожитком №7 та технічним ННІ. Розпочавши гру, футболісти ННІ одразу закрились на своїй половині поля. Їх оборону вдалося пробити на 4-й хвилині. І тут почалось. Наступні 16 хвилин матчу складно описати: абсолютне домінування команди гуртожитку № 7 і вісім сухих м’ячів.
У п’ятій грі на полі зійшлися команди гуртожитку № 6 та природничо-гуманітарного ННІ. Незліченна кількість моментів для гуртожитку № 6, і тільки один гол. В другому таймі картина істотно не змінилася: футболісти ННІ намагалися знайти щастя в контратаках, але їм не вистачило швидкості.  Хоча другий тайм і видався складнішим для команди гуртожитку № 6, вони все ж забивають в середині тайму ще два м’ячі у ворота ННІ.
Далі на поле вийшли команди гуртожитку № 3 і адміністративно-господарської частини. Скажу одразу – це була одна з найцікавіших ігор першого дня турніру, в якій більшість дій велася в центрі поля: постійні відбори, чудова контактна гра, переміщення гравців, зрячі паси. Не дивно, що перший гол вболівальники побачили аж на 7-й хвилині. Фінальний рахунок 2:2. У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявились гравці гуртожитку № 3, у більшості завдяки чудовій грі голкіпера.
Останній матч першого ігрового дня. І перша гра 1/4 відбіркового етапу. На жеребкуванні не пощастило гуртожитку № 6, їм доводиться грати другу гру в один день. Кінець першого тайму. 1:1. У другому таймі три дублі оформлює команда гуртожитку № 6. Вітаємо першу команду-півфіналіста!
Другий день змагань розпочали команди 3-го і 8-го гуртожитків. Їх гра виявилася напруженою з безліччю гольових моментів. Дивлячись цей матч весь час виникало питання: де ж той гол? І ось на 15 хвилині рахунок відкрив гравець команди гуртожитку № 3 Богдан Руденко. І вже за хвилину гол забив гравець гуртожитку №8 Гліб Гульченко. Згодом Гліб забив ще 2 м’ячі. Також в команді гуртожитку № 8 відзначився Сергій Ярема забивши на 17 хвилині, закріпив цю яскраву перемогу команди гуртожитку № 8 завершальний гол Сергія Хацуренка, з прекрасно розіграною комбінацією атаки. 5:1 на користь футболістів гуртожитку № 8.
Друга гра - між командами ННІ енергетики і автоматики та гуртожитку № - показала гарний футбол. Рахунок відкрив гравець команди ННІ енергетики та автоматики Валерій Савченко. Команди створювали гострі моменти. І вже на 8-й хвилині рахунок зрівнює гравець гуртожитку № 1 Назарій Василишин, пробивши с центру поля. Слідом, провівши чудову контратаку, забиває його колега по команді Владислав Ковальчук. Команда ННІ енергетики та автоматики під натиском суперників достойно захищалася і боролася за м’яч, але суперники виявилися сильнішими. І на 13-й хвилині рахунок стає 3:1 на користь 1-го гуртожитку. Наприкінці матчу рахунок закрив Володимир Мандзюк.
Третя гра - між футболістами гуртожитків № 6 та № 7 - виявилася напруженою і цікавою Суперники йшли нога в ногу, проводячи атаки й створюючи моменти забити. Одна з таких атак, проведена командою гуртожитку №7, відкрила рахунок. За ним з центру поля забиває його колега Андрій Боричевський. Але у відповідь, провівши блискавичну контратаку, забиває на 9-й хвилині матчу гравець гуртожитку № 6 Олександр Шевченко. У другому таймі командам не вдалося вразити своєю грою, хоча вони і старалися. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь гуртожитку №7.
Остання, четверта, гра була найцікавішою і найнапруженішою. Вона відбувалася між командами гуртожитків № 1 та № 8- на мій погляд, найкраще зіграними командами. Вони обидві показали всі свої можливості, провівши безліч атак. Відкрила рахунок команда гуртожитку № 1, автором голу був Дмитро Донік. Але суперники з відповіддю не забарилися, і вже в наступну хвилину забив Олег Трохимчук, що відзначився двічі. Завершальний м’яч у ворота команди 1-го гуртожитку забив Сергій Кравченко.
Підсумок: в основну сітку змагань пройшли збірні гуртожитків №7 та № 8.

Кореспонденти інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Олександр Аввакумов та Лілія Карасевич

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)