День відкритих дверей на ЕКОНОМІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ!

1 листопада 2019 року

     31 жовтня та 1 листопада 2019 року, вже традиційно, економічний факультет гостинно зустрічав майбутніх випускників шкіл, коледжів та технікумів.

     Розпочали свою подорож гості економічного факультету на зустрічі з ректором НУБіП України Станіславом Миколайовичем Ніколаєнком. Шановний ректор наголосив, що наш виш – це університет наук про життя, а життя не варто боятися – потрібно постійно йти йому назустріч, підкреслив він.

 

 

 

     Для своїх потенційних абітурієнтів економічний факультет підготував цікаву лотерею, в якій вони могли виграти приємні сюрпризи: один із них - особисте спілкування з Деканом економічного факультету Антоалієм Дібровою. Цього разу щасливицями стали Анна Гудиря - випускниця Бориспілької ЗОШ № 5 та Ковлаьчук Оксана - випускниця Корсун-Шевченківської ЗОШ. 

 

     Після заходів у центральному корпусі, вже у стінах економічного факультету, декан Анатолій Діброва презентуав саме наш факультет, його історію, можливості та переваги навчання на економічному факультеті, його зв’язки з іншими вузами, зарубіжними партнерами, співпрацю з радою роботодавців.

   Декан зупинився на особливостях формування навчальних планів, спеціальностях і спеціалізаціях, які відповідають сучасним реаліям ринку праці, наявності додаткових курсів та гуртків, виїзних практичних заняттях, що забезпечують формування майбутнього спеціаліста.

 

    Cеред основних переваг навчання на факультеті є те, що навчальні плани і програми підготовки адаптовано до вимог провідних університетів США та ЄС, значна частина викладачів пройшла стажування в закордонних університетах, викладання навчальних дисциплін може проводитись англійською мовою, здійснюється практична підготовка студентів на базі передових вітчизняних та зарубіжних підприємств в країнах ЄС, на факультеті створено потужну матеріально-технічну базу, є можливість отримати подвійний диплом за програмою підготовки магістрів в НУБіП України та одному з провідних університетів ЄС. 

    Крім того, студенти мали можливість ознайомитись з матеріально-технічним забезпеченням факультету, зокрема, декан Анатолій Дмитрович розповів та продемонстрував найсучаснішу навчально-наукову лабораторію TOPAS та її програмне забезпеченням, завдяки якому студенти отримають практично-орієнтовані знання, які зроблять студента на ринку праці ще більш конкуретоспроможним.

   Голова студентської організації економічного факультету, Антоніна Мусій у своїй доповіді розповіла про напрями роботи студентської організації та організацію дозвілля студентів факультету та університеті.

   На завершення, Анатолій Дмитрович подякував гостям за візит, побажав успіхів і ще раз запросив до навчання на економічному факультеті.

 

   Після офіційної частини майбутні абітурієнти мали можливість почастувати смаколики, відвідати ботанічний сад НУБіП України, музей історії нашої Alma Mater, побачити гуртожитки та насолодитись студетським містечком нашого університету.

 

Ольга Файчук

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook