Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці»

21 травня 2019, 11:16
м. Луцьк, ЛНТУ

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці»
 
У Луцькому національному технічному університеті 3 16 по 18 травня 2019 року проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці». Подібний захід відбувся у Луцьку уже третій рік поспіль, то ж сюди приїхали позмагатися у першості студенти з усіх куточків України. У цьогорічному змаганні участь взяли 128 студентів із 49 закладів вищої освіти України.
Із вітальним словом на урочистостях з нагородження переможців виступив ректор Луцького національному технічному університеті Петро Савчук. Він привітав учасників та переможців олімпіади із досягненнями та зазначив, що охорона праці це важливий освітній напрямок, який варто розвивати спільними зусиллями із талановитими студентами та досвідченими науковцями. Такі заходи дають можливість розвиватися кафедрам, обмінюватися думками, знайомитись із конкурсантами.
Національний університет біоресурсів і природокористування України на олімпіаді представляли студенти 4-го курсу механіко-технологічного факультету Генріх Стиранкевич та Вадим Сенченко, яких підготували завідувач кафедри охорони праці та інженерії середовища ОлександрВойналович та старший викладач цієї ж кафедри Світлана Голопура.
Конкурсні завдання передбачали виконання 60 тестових завдань письмово, розв’язання 3 практичних задачі і заповнення тематичного кросворда. Завдання перевіряли члени журі за умови повної конфіденційності відповідей учасників через використання процедури шифрування робіт.
Цього року олімпіада була дуже сильна, між учасниками велася справжня боротьба. То ж приємно відзначити, що Генріх Стиранкевич став переможцем ІІ етапу олімпіади та нагороджений дипломом ІІІ ступеня, а Вадима Сенченка нагороджено грамотою за оригінальний підхід до вирішення інженерних завдань з охорони праці.
Гарним подарунком для учасників олімпіади була цікава екскурсія містом.
Колектив механіко-технологічного факультету вітає переможців та висловлює щиру вдячність науково-педагогічним працівникам кафедри цивільної безпеки Луцького національного технічного університету за професійне проведення такого відповідального заходу.
 
Директор НДІ техніки і технологій

 

Іван Роговський
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015