Відкриття міжнародної науково-практичної конференції «Економічний розвиток агропромислового виробництва та природоохоронної сфери в умовах глобалізації і регіональних викликів»

24 жовтня 2011 року
24 жовтня 2011 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України розпочала свою роботу міжнародна науково-практична конференція «Економічний розвиток агропромислового виробництва та природоохоронної сфери в умовах глобалізації і регіональних викликів» присвячена 60-річчю економічного факультету НУБіП України.
Засідання відкрив директор ННІ Бізнесу А.Д. Діброва, далі з вітальним словом виступив ректор НУБіП України академік Д.О. Мельничук.  Також учасників конференції привітали іноземні гості, зокрема ректор аграрного університету в Кракові  (Польща) професор Януш Жмія та декан факультету економіки та соціальних наук університету Святого Іштвана в Гьодоло (Угорщина) професор Віллані Лажло. Наступною слово мала декан економічного факультету  Т.Г. Камінська.
 
Робота конференції запланована по таких напрямах:
-          земельна реформа та соціально-економічні проблеми розвитку сільського господарства;
-          поєднання ринкових та державних механізмів регулювання агропродовольчих ринків;
-          фінансовий механізм розвитку агропромислової та природоохоронної сфер;
-          розвиток менеджменту, маркетингу і ЗЕД в умовах глобалізації;
-          розвиток теорії і практики бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту в умовах глобалізаційних викликів та національних інтересів.
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook