Кафедра соціальної роботи та реабілітації

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти "Соціальна робота"

Спеціальність 231 "Соціальна робота"

Фахівець здійснює діяльність з соціально-педагогічної допомоги, підтримки, захисту та реабілітації всіх категорій населення.
Працює в службах соціальної роботи, осередках соціального захисту та допомоги, центрах зайнятості та працевлаштування, системі навчальних закладів, будинках та центрах дитячої освіти і виховання, культурологічних центрах і школах художнього мистецтва, соціально-виховних службах та клубах, дитячих і громадських організаціях, службах опіки, службах у справах неповнолітніх.
Фахівець може займати посади: соціальний робітник, соціальний педагог; інспектор з охорони дитинства; вихователь-методист; помічник вихователя; менеджер соціальної роботи; педагог-консультант; керівник самодіяльного об’єднання; керівник спеціалізованої соціальної служби; культорганізатор дитячих та позашкільних закладів; начальник кабінету; вихователь; завідувач центру; організатор позакласної та позашкільної виховної роботи; фахівець соціальної роботи; завідувач гуртожитку; завідувач кімнати матері і дитини.

Освітній ступінь «бакалавр»

Галузі знань

Напрями підготовки

Ліцензовані обсяги

Нормативні терміни навчання

Вартість (орієнтовна) одного року  навчання, грн.

Шифр

Назва

Шифр

Назва

Денна форма

Заочна форма

Денна форма

Заочна форма

Денна форма

Заочна форма

23

Соціальна робота

231

Соціальна робота

50
(15 бюджет)
50
(5 бюджет)

 

4 р.

5 р.

17440

11000

 Освітній ступінь «магістр»(Магістерські програми)  
Галузі знань
Спеціальності
Ліцензовані обсяги
Нормативні терміни навчання
Вартість одного року навчання, грн.
Шифр
Назва
Шифр
Назва
Денна форма
Заочна форма
Денна форма
Заочна форма
Денна форма
Заочна форма
23
Соціальна робота
231
- Соціальна педагогіка
- Соціально-психологічна реабілітація
50
(15 бюджет)
50
(5 бюджет)
1,5 р.
2 р.
19610
13250
                                                                                
Соціальна робота – це спеціалізована діяльність з обслуговування та соціального захисту окремих груп і категорій населення.
У Європі та США бути соціальним працівником досить таки вигідно і престижно. Наша ж країна тільки починає долати стереотипи, які склалися в цій сфері.
Соціальний працівник – це кваліфікований консультант і комунікатор. Він вміло оперує законами України, використовуючи їх для вирішення кризових ситуацій, разом з клієнтами створює програми та механізми виходу зі складних ситуацій.
У вирішенні соціальних питань він має вплив у представників державної влади, благодійних фондів та організацій.
Навчаючись на гуманітарно-педагогічному факультеті за спеціальністю "Соціальна робота" 
                                 Освітньо-професійні програми:
                              - Соціальна робота
                              - Соціально-психологічна реабілітація
                                  Ви зможете отримати два дипломи:

      один - НУБіП України, 

      а другий  – Поморської академії (м. Слупськ, Польща)

 Поморська академія в Слупську – сучасний ВНЗ в Польщі з більш ніж 40-річною історією, розташований неподалік Балтійського моря (18 км) у місті Слупськ. В Академії функціонують три факультети: математики та природознавства, філології та історії, педагогіки і філософії.  Укладена угода про обмін студентами, викладачами та науковцями між гуманітарно-педагогічним факультетом НУБіП України та Поморською Академією в Слупську.

 

 

  Шановні абітурієнти!

     Колектив кафедри соціальної педагогіки та реабілітації разом з коллегами і студентською родиною запрошує Вас на навчання майбутніх соціальних працівників, які отримають професійні знання, навички та уміння надання людям допомоги у вирішенні життєвих проблем. 
     Соціальна робота – одна з тих професій, яка підтримує людину тоді, коли виходу немає. Чи, точніше, тоді, коли цей вихід самотужки не вдається знайти. Людські проблеми та їх вирішення – є основним вектором діяльності соціального працівника.
     Соціальна робота невідривна від суспільства і спрямована на усі його проблемні прошарки. Тому необхідність у соціальній роботі існуватиме доки існує суспільство, навіть за найкращого його розквіту, не кажучи вже за суспільство у кризовій ситуації.
    Професія соціального працівника є складною, виснажливою та напруженою. Але! Соціальна робота неймовірно цікава. Вона служить на Благо людям. Вона дарує Надію, відстоює права тих, від кого відвернувся світ. Вона повертає у суспільство тих, хто не міг в ньому втриматися. Вона дарує життя у всіх сенсах цього виразу.

     Тому, якщо ви ще знаходитесь перед вибором свого майбутнього – не вагайтесь!

ПРОМОРОЛИК КАФЕДРИ: ПЕРЕГЛЯНУТИ, ЗАВАНТАЖИТИ.

Ми у Соціальних мережах: FACEBOOK.  Наш МОБІЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ ПОРТАЛ.

Ми у ХМАРНИХ СЕРВІСАХ.
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!

Обирайте фах соціальної роботи як головну справу свого життя!

АНКЕТА АБІТУРІЄНТА!

Майбутні наші вступники за спеціальністю "Соціальна робота"!

      Відповідно до Правил прийому на 2018 рік вступ на базі повної загальної середньої освіти буде проходити на основі сертифікатів ЗНО 2019, 2018, 2017 років крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018-2019 року. Випускники шкіл минулих років, які бажають вступити до нашого університету, повинні також пройти ЗНО у цьому році.
    Звертаємо Вашу увагу, що цьогоріч можна буде подати до семи заяв на чотири спеціальності, на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету.
      Кількість поданих заяв на спеціальності, на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується.
    Під час подання заяв абітурієнт має вказати пріоритетність спеціальностей. Тобто, абітурієнт повинен вказати, в якій черговості він хотів би бути навчатися за обраними спеціальностями: пріоритет № 1 – це заява на обрану спеціальність у конкретний заклад вищої освіти, де Ви бажаєте навчатися найбільше. Пам’ятайте, що Ви надаєте пріоритети не вищим навчальним закладам, а спеціальностям. 
     Прийом заяв і документів на навчання розпочинається з 12 липня 2019 року
                       Перелік конкурсних предметів для вступу:
                 1. Українська мова та література;
                 2. Історія України;
                 3. Іноземна мова або математика (для навчання за рахунок коштів державного бюджету або коштів юридичних та фізичних осіб),  географія або біологія (тільки для навчання за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб).      
                        Прийом заяв і документів на навчання розпочинається з 12 липня 2019 року
                 Перелік документів.
                 Перелік спеціальностей.
                 Терміни вступної компанії
                 Терміни подачі документів
                       Мінімальна кількість балів з конкурсних предметів для допуску до участі в конкурсі:
                українська мова і література – 100 балів.
                •другий предмет – 100 балів для усіх спеціальностей.
                •третій предмет (на вибір з двох) – 100 балів.

Ви маєте можливість навчання по двох спеціальностях одночасно в університеті!

    Наш університет приймає на навчання студентів, які не менше одного року отримують ступінь бакалавра і виконують в повному об'ємі учбовий план, для отримання ступеня бакалавра по іншій спеціальності (напряму підготовки) на другий курс в межах вакантних місць ліцензованого об'єму. Фінансування навчання таких осіб здійснюється за рахунок засобів юридичних і фізичних осіб.
           Для вступ на навчання одночасно на двох спеціальностях треба особисто подати заяву в Приймальну комісію

Переваги навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України!   

-  Отримання подвійного диплома в НУБіп України та отримання диплома закордонного університету, а саме, Поморської академії в м.Слупську (Польща));
- отримання кількох спеціалізацій;
- стажування за кордоном (Польща, Франція, Італія, Китай);
можливість навчання з розширеним вивченням іноземних мов та отримання міжнародного сертифіката знання іноземної мови;
- навчання за скороченним терміном;
- навчання в одну зміну;
набуття військової спеціальності на військовій кафедрі університету з отриманням первинного військового звання молодший лейтенант;
- наукова робота з перспективою вступу до аспірантури;
- можливість кращого працевлаштування випускників після навчання у ВНЗ і отримання достойної заробітної плати;;
- робота в органах студентського самоврядування;
- вдале розташування ВНЗ на території Голосіївського парку - екологічної зони м. Київа;
- компактне розміщення кампусу НУБіП України - забезпечення якісних умов проживання для студентів у гуртожитку спеціальності "Соціальна робота";
- використання в процесі навчання оновленої навчально-матеріальної бази та інформаційних технологій через інформаційно-навчальний портал НУБіП України;
- можливість навчання за державним замовленням за спеціальністю "Соціальна робота" і за контрактною формою за іншими спеціальностями після завершення першого року навчання в університеті;
наявність широкої бази практик на передових підприємствах України та Євросоюзу з можливістю подальшого працевлаштування по закінченню навчання в університеті (ДП "Український дитячий центр "Молода гвардія""; Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Чайка"; Kids Will; дошкільні навчальні заклади, загальноосвітні школи, Соціальні державні та приватні установи, тощо.)
        Соціальна робота - надання соціального захисту особам і соціальним групам, розробка соціальних проектів і планування сучасного соціально-психологічного процесу, організація органів соціальної допомоги; менеджмент в сфері соціальної роботи; корекційна і консультаційна діяльність (поведінку, спілкування, кризові стани, соціальна реабілітація і адаптація) координація і надання соціально-медичних послуг, організація благодійної діяльності; кадрове консультування і адміністрування.
           Основні посади, які можуть обіймати наші випускники після закінчення навчання в університеті
                   - викладач соціально-педагогічних дисциплін у вищих навчальних закладах;
                    - організатор позакласної та позашкільної виховної роботи з дітьми;
                    - завідувач центру (молодіжного, реабілітаційного, корекційного та ін.);
                    - начальник кабінету (методичного, ресурсного та ін.);
                    - вихователь-методист;
                    - інспектор з охорони дитинства;
                    - соціальний працівник;
                    - соціальний педагог;
                    - реабілітолог;
                    - державний інспектор соціальної та освітянської сфери;
                     - спеціаліст відділу соціальної служби;

                     - HR - менеджер (менеджер по роботі з персоналом);
                     - практикуючий психолог;
                     - соціолог-дослідник;
                     - менеджер служби соціального проектування;

                     - менеджер по соціальним PR-технологій;
                     -
 фахівець з розробки соціальних проектів;
                      - викладач середніх навчальних закладів;
                      - аналітик консолідуючою соціальної інформації.

            Основні місця роботи, які обіймають випускники університету після закінчення навчання:
                     • органи державного і регіонального управління;
                     • державні центри зайнятості;
                     •
відділи соціального захисту населення;
                     • громадські та благодійні організації;
                     • територіальні центри соціального обслуговування населення;
                     • соціологічні, психологічні та реабілітаційні центри;
                     • кадрові служби в державних і комерційних організаціях;
                     • рекламні агентства і відділи;
                     • рекрутингові компанії;
                     • крюїнгові компанії;
                     • медіа-служби.

             Основні завдання, які вирішують випускники нашого університету у майбутньому:
                     • планувати роботу соціальних / кадрових служб;
                     • розробляти політику соціального розвитку персоналу організації;
                     • керувати розробкою соціальних проектів;
                     • здійснювати соціально-психологічне консультування з різних напрямків;
                     • здійснювати прикладні дослідження і розробки в галузі гуманітарних та
                        соціальних проблем; організовувати та проводити рекламні та PR-кампанії;
                     • використовувати інноваційні технології для надання допомоги окремим
                       категоріям населення і різних соціальних груп.
   За більш детальною інформацією звертайся за телефоном: 
527-80-73 або написавши листа на електронну пошту: [email protected]
У нас на кафедрі день відкритих дверей – кожен день! 
 
   Ми з радістю проконсультуємо Вас з усіх питань, пов’язаних зі вступом до навчального закладу (документи, правила прийому, ЗНО, спеціальності) та допоможемо пройти профорієнтаційну діагностику для виявлення  професійних інтересів та схильностей, враховуючи Ваші індивідуальні особливості.
Завітайте на кафедру за адресою:
Адреса: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони 15, навчальний корпус №3, кімната 07
Працюємо у робочі дні з 8:30 до 17:00.
Правила прийому в університет за посиланням https://nubip.edu.ua/node/30
     В останні роки серед запропонованих у вищих навчальних закладах спеціальностей ми зустрічаємо назву «соціальна робота». Не є виключенням і наш славетний Національний університет біоресурсів і природокористування України, якому виповнюється 120 років успішного навчання студентської молоді, майбутнього інтелектуального і професійного потенціалу нашої країни – України!
Приходь навчатися на гуманітарно-педагогічний факультет
Національного університету біоресурсів і природокористування України!!!
Приєднуйтесь до нашої великої студентської родини!!!
Правильний вибір – крок до життєвого успіху!
МІЙ ВИБІР – моя дорога,
НУБіП України – моя перемога! 
       Спеціальність «СОЦІАЛЬНА РОБОТА» – ЦЕ ВАШ ШАНС І ДОРОГА В МАЙБУТНЄ!
Запрошуємо до співпраці!
Чекаємо саме на Вас!
 

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook