Кафедра соціальної роботи та реабілітації

Міжнародна діяльність

Відповідальний за міжнародну діяльність кафедри

Ржевський Геннадій Миколайович

кандидат психологічних наук, доцент,

доцент кафедри соціальної роботи та реабілітації

  гуманітарно-педагогічного факультету

НУБіП України

моб. тел.: +38 067 903 84 98

     Електронна пошта: [email protected]

                                                [email protected]

Співпраця з Fundacja Związku Polaków m. Kijowa
           24 жовтня 2017 року викладачі кафедри соціальної роботи та реабілітації гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України та студенти спеціальності «Соціальна робота» у співпраці з Fundacja Związku Polaków m. Kijowa поділились досвідом та особливостями навчання. 
      Докторант кафедри Геннадій Ржевський провів лекцію для батьків та студентів щодо особливостей навчання в інтернет середовищі та майстер-клас «Інтернет-залежність студентів». Також проведено дослідження щодо визначення рівня багатовекторного впливу інтернет середовища та інтернет-залежності на студентів.
    Навчання в інтернет середовищі та майстер-клас про інтернет-залежність – студентам спеціальності «Соціальна робота»
       Під час зустрічі студенти спеціальності «Соціальна робота» ознайомилися з особливостями майбутнього навчання та специфікою використання інформаційних технологій в Поморській академії у Слупську (Польща) у рамках відповідної угоди про подвійні дипломи.
Студенти та викладачі домовились щодо подальшої співпраці.  
      Автори цих рядків, викладачі та студенти, які зробили перші кроки у своєму професійному становленні як соціального працівника, висловлюють щиру вдячність працівникам Fundacja Związku Polaków m. Kijowa та батькам за поради і практичний досвід.
 
 
 Вікторова Л.В.,
завідувач кафедри соціальної роботи
та реабілітації,
Арзуманян К.К.,
 асистент кафедри соціальної роботи 
та реабілітації

 

 

7-8 квітня 2017 року Міністерство освіти і науки Республіки Казахстан в місті Алмати проводить міжнародний форум

«Освіта майбутнього 2020»

Україну представлятиме кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної роботи та реабілітації Кочарян Артур Борисович. Кочарян А.Б. презентуватиме учасникам Форуму результати успішної моделі розвитку інформаційно-комунікаційної компетентності учителів шкіл та науково-педагогічних працівників університетів.

З 16 лютого 2017 року у місті Запоріжжя стартує проект
«Управлінська сотня кадрового резерву»

Проект ініційований та профінансований Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради. Науково-педагогічні працівники кафедри соціальної роботи та інформаційних технологій підготували практичні матеріали, які будуть презентовані під час відкриття ІІ сесії Проекту у місті Запоріжжя 16.02.2017. Особливістю проекту є діалоговий та діяльнісний формат реалізації.
В рамках даного проекту кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної роботи та реабілітації Кочарян Артур Борисович проведене панельну дискусію для керівників навчальних закладів Запоріжжя на тему «Тренди ІКТ в освіті» та «Використання сучасних ІКТ в управлінській діяльності керівника навчального закладу».

7 лютого 2017 року Україна відзначила День безпечного Інтернету. Цей День відзначається в Україні з 2009 року завдяки діяльності Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті, яка була створена с рамках програми Microsoft «Онляндія – безпека дітей в Інтернеті».

Координатор цієї програми кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної роботи та реабілітації Кочарян Артур Борисович прийняв участь у прес-конференції до Дня безпечного Інтернету та надав поради щодо уникнення ризиків в мережі Інтернет.

Кочарян А.Б. є розробником авторської методики формування у підлітків стійкої мотивації на дотримання безпечних форм поведінки в мережі Інтернет (гриф МОН) та авторського курсу підготовки педагогів-тренерів з викладання даної методики (гриф МОН).


 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)