Кафедра соціальної роботи та реабілітації

Звітна конференція за результатами практик

     На кафедрі стало доброю традицією щорічно у першій половині вересня проводити звітну студентську конференцію за результатами практик. До речі, вона проходить за участю представників баз практик, тих фахівців, під чиїм професійним керівництвом наші студенти здобувають умінь.

     Цікавою, а іноді й несподіваною проходить презентація практик. Яскраві газети і незабутні відеороліки, творчі презентації і змістовні постери…
     Проте незабутньою і хвилюючою залишається атмосфера свята, переживань і співчуття студентів.
     Захоплюючі і хвилюючі розповіді, побажання та роздуми, знову і знову повертають їх до хвилюючих моментів практики.
     Як завжди презентацію практик починають представляти студенти першого курсу. 

     

     Навчальна (ознайомча з фаху) практика проходила на базі дитячого навчального закладу «Яблучко» Києво-Святошинського району і Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Власне креативний звіт у вигляді презентації та відеоролику і представила Анна Титовська. Про те, як працюється у соціальних службах, розповіли Анастасія Звягінцева та Вікторія Пекарева. Враховуючи відгуки однокурсників дівчат, впевнено можна сказати, що практика пройшла на високому рівні.

     

     Не менш цікавою і насиченою стала літня практика для студентів другого курсу на базі НК «Експоцентр України». Проведена за участі і власними силами студентів кількість дозвіллєвих заходів просто вражає. З-поміж них, як проінформувала Аліна Скудна, - виставки стародавностей, свято Івана Купала, майстер-класи з аквагриму, дитячі конкурси, квести тощо. І це далеко не все.

     

     Незабутньою стала і навчальна (соціально-педагогічна в сільській місцевості) практика, що відбулася в с. Снітинка Фастівського району. Дитячі будинки сімейного типу, робота з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, розробка соціальних буклетів, робота з майбутніми батьками, які хочуть всиновити дитину, проведення квестів, естафет, конкурсів з дітьми, змагань на профілактичну тематику… І ще багато-багато іншого. А оздоровлення і розвага дітей в дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Чайка»… Безсонні ночі, хвилювання, а іноді й розпач. Але це все дрібниці, бо головне – вдячність у вигляді щирої посмішки дітей.

     В основному в дошкільних навчальних закладах цьогоріч опановували професійні вміння третьокурсники під час виробничої соціально-педагогічної практики. Приємно, що багатьом з них вже запропонували працевлаштування. А найприємнішим моментом стала вдячність вихованців та їхніх батьків, зазначила Вікторія Федосова. Досвід отримали неоціненний, підсумувала вона.

     Магістри проходили практику у центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Про реальні професійні ситуації, з якими довелося зіштовхнутися студентам, розповіла Альона Кравченко.

     А завершилася конференція спільним фото учасників та керівників практики на фоні підготовлених студентами тематичних стінгазет.


 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015