Кафедра соціальної роботи та реабілітації

Профорієнтаційна робота

 

Персональний менеджер-консультант зі вступу на спеціальність Соціальна робота
   Ми з радістю проконсультуємо Вас з усіх питань, пов’язаних зі вступом до навчального закладу (документи, правила прийому, ЗНО, спеціальності) та допоможемо пройти профорієнтаційну діагностику для виявлення  професійних інтересів та схильностей, враховуючи Ваші індивідуальні особливості.
 

БАЖАЄШ ОТРИМАТИ ЯКІСНУ ОСВІТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ?!

ТОДІ ТОБІ ДО НАС!
Адреса: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони 15, навчальний корпус №3, кімната 07
Електронна пошта: [email protected]
WWW: http://www.nubip.edu.ua/node/3399
Зателефонувати: 044 - 527 - 80 - 73
Ми в Facebook!

 

 Студенти і викладачі с першого дня навчання розпочали активну профорієнтаційну роботу

в вересні та грудні 2018 року та напочатку 2019 року

        Студенти першого курсу спеціальність "Соціальна робота"  Присяжна Альона, Редюк Ольга, Ревенко Олександра, Миколюк Анастасія, Юзвак Ярослав під керівництвом декана гуманітарно-педагогічного факультету Шинкарука Василя Дмитровича та завідувача кафедри соціальної педагогіки та реабілітації Вікторової Лесі Вікторівни, куратора групи СР 17001б доцента Ржевського Геннадія Миколайовича  у вересні та листопаді 2017 року відвідали рідні школи та розповіли про пререваги навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Середня загальноосвітня школа №289,вулиця Славгородська, 14, Київ, 02000

Сучасні форми профорієнтаційної роботи серед школярів навчальних закладів

     На кафедрі соціальної роботи та реабілітації гуманітарно-педагогічного факультету науково-педагогічними працівниками активно проводиться апробації використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі, що дозволяє якісно підвищувати освітній процес в університеті. Зазначене вище сприяє покращенню конкурентоспроможності випускників кафедри.

Наші колеги продовжують проводити активну профорієнтаційну роботу серед майбутніх абітурієнтів (і майбутніх студентів, звісно також) найкращого вишу України – НУБіП України.

Так, 23.09.2017 за підтримки Майкрософт Україна, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на базі інноваційної школи "Британіка" (с. Віта Поштова) науково-педагогічними працівниками кафедри (Кочарян А.Б., Тверезовська Н.Т.) проведено Всеукраїнський майстер-клас з використання сучасних ІКТ в освітньому процесі навчального закладу, а саме – Minecraft Education.

 

    Особливістю профорієнтаційної роботи буле те, що учасниками майстер-класу були педагогічні працівники з 45 навчальних закладів України. Кожен учасник переконався в інноваційних методиках, які використовують в своій професійній діяльності науково-педагогічні працівники кафедри. Всі учасники опанували навички роботи в Minecraft Education та отримали готові кейси використання даного програмного продукту в освітньому процесі.
 
     Наразі формується група педагогів Україні, які висловили бажання завітати до НУБіП України, а саме кафедри соціальної роботи та реабілітації, зі своїми учнями, аби ті пройшли подібний майстер клас та дізнались про перспективи навчання в НУБіП України.
 
Профорієнтація на Дніпровщині
      Асистент кафедри Арзуманян К.К. відвідала і провела профорієнтацію в школах Дніпра і першу чергу ознайомила учнів з інформацією про наявні спеціальності та спеціалізації, за якими університет проводить навчання студентів, з перевагами навчання у НУБіП України в цілому, термінами вступної кампанії, про можливості подвійного дипломування.
 

 Свідомий вибір: профорієнтація на Житомирщині

Початок навчання у ВНЗ першокурсників, радість батьків і родини. Хвилювання позаду, інші тривоги попереду, проте найбільші на сесії… а до неї кілька місяців навчання. Сумлінного і відповідального. Все це у майбутньому. А що сьогодні? Неоціненний власний досвід пережитого вступу, літа перемог і поразок, проб і прорахунків. Врешті-решт – студентський квиток.
Чи можемо ми не поділитися цим досвідом з майбутніми абітурієнтами? Не підказати, не підтримати, не застерегти. Ми мусимо, робимо і вже маємо чим пишатися. На першому курсі студенти нашої групи (СП-1501) тринадцять разів проводили профорієнтаційну роботу у своїх рідних школах, на другому – девять, на третьому курсі естафету передано Аліні Муляр.
Приємно усвідомлювати, що ця студентська праця принесла результат, якого всі очікували, на який розраховували і – отримали. Капля камінь точить. Наша систематична робота привела до університету шістьох студентів: Юлію Маршак (міжнародні відносини), Євгена Бавіна (ветеринарний факультет), Назара Воловоденка (економічний факультет), Євгенія Пилипенка (автоматизація і комп’ютерно-інтеґровані технології), Іззабелу Вержук (економічний факультет), Дениса Видолоба (за скороченим терміном навчання відразу на другий курс). Особлива заслуга тут Уляни Яненко і Наталії Дідушко. Вітаємо Вас, дівчата, з цією перемогою на благо рідного університету!

Незабаром знову розпочнеться хвиля переживань, хвилювань для випускників шкіл. Ми, студенти маємо допомогти молодшому поколінню підійти правильно до свого вибору професії. 

З власного досвіду знаємо, як це перейматися проблемою вибору спеціальності до початку подачі документів до вищих навчальних закладів, як не помилитися у власному виборі і зробити дійсно свідомий, правильний вибір професії, який принесе моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, адже це важливий крок у житті кожної людини. Ми знаємо наскільки важлива і відповідальна місія проведення профорієнтації  майбутнім абітурієнтам.

Завдяки нашому декану, професору В. Д. Шинкаруку, завідувачу кафедри соціальної роботи та реабілітації, професору Л. В. Вікторовій вдалося побувати у двох ЗНЗ Житомирщини: у селі Краснопіль та  Носівки.   

 Хотілося б кожному учневі, майбутньому абітурієнтові,  донести чітку інформацію про наш навчальний заклад, умови вступу, про життя університету, про те, наскільки наша діяльність в майбутньому принесе користі державі. Сподіваюся, що мені це вдалося.

       У першу чергу ознайомила учнів з інформацією про наявні спеціальності та спеціалізації, за якими університет проводить навчання студентів, з перевагами навчання у НУБіП України в цілому, термінами вступної кампанії, переліком необхідних сертифікатів ЗНО. Крім того, йшлося про культурно-масові й освітні заходи, до яких залучаються студенти упродовж навчання в НУБіП України.

      Учні з захопленням переглянули демонстраційні матеріали: буклети та відеоролики про університет та факультет. Відчувалася зацікавленість у подальшому навчанні в НУБіП України.Майбутні абітурієнти цікавились правилами електронного подання документів для вступу, особливостями навчального процесу та можливістю проходження виробничої практики за кордоном, навчанням за подвійними дипломами, подальшим працевлаштуванням, умовами проживання у гуртожитках.

 

Я гостинно запросила майбутніх абітурієнтів вступати до нашого університету на гуманітарно-педагогічний факультет, але попросила їх зробити свій вибір вищого навчального закладу не за віртуальними рекламними банерами в Інтернеті, а особисто завітати до нас на День відкритих дверей на нашому факультетіі зробити свій вибір за покликом серця.
Ми маємо що показати і чим пишатися.

Аліна Муляр, студентка 3 курсу гуманітарно-педагогічного факультету (група СП-1501; наставник Т. І. Ковальчук)

 
        Тренінг «Як обрати майбутню професію» провів Ржевський Геннадій Миколайович в ході профорієнтації серед учнів 10–11 класів в СШ №61 та 187. 
        Метою заходу стала популяризація професій за якими готують спеціалістів у НУБіП України, допомога в профорієнтації серед безлічі професій на ринку праці та у виборі професії абітурієнту. 
        В школах було проведено тренінг «Як обрати професію». В кінці зустрічі НПП запросили учнів шкіл до університету!

 

Національний університет біоресурсів та природокористування України в передачі «Навчайся з нами» 

 

 

Презентаційний фільм про гуманітарно-педагогічний факультет НУБіП України

 

Відгуки студентів, які навчаються за спеціальністю «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка»

Студентка гуманітарно-педагогічного факультету Владислава Плоденко: мрію відкрити приватний центр з надання психологічної допомоги 

Студентка гуманітарно-педагогічного факультету Маргарита Виноградова: «Маю сильне бажання допомагати людям з інвалідністю і цій справі хочу присвятити своє життя»

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)