Підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини – запорука забезпечення стабільної екологічної та епізоотологічної ситуації в Україні

18 квітня 2016 року

   15 квітня 2016 року згідно плану-графіка підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів агропромислового комплексу України, затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України від 30.12.2015р. за № 37–18–2-13/21194 на факультеті ветеринарної медицини спільно з ННІ післядипломної освіти НУБіП України завершили роботу курси підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини за трьома напрямками:

1. Начальники і заступники начальників управлінь ветеринарної медицини в містах та районах.

2. Завідувачі хіміко-токсикологічними відділами, лікарі-токсикологи державних лабораторій ветеринарної медицини в областях.

3. Завідувачі та лікарі лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи. 

     Навчально-тематична програма підвищення кваліфікації включала наступні розділи:

     1. Завдання і потреби ветеринарної медицини в сучасних умовах. Інформаційні технології у ветеринарній медицині. Організаційне і законодавче забезпечення діяльності ветеринарної медицини. Порядок видачі ветеринарних документів. Запобігання і протидії проявам корупції. Державний контроль за об’єктами санітарних заходів. НАССР як превентивна система щодо безпеки харчових продуктів. Сучасні підходи до забезпечення стабільної екологічної та епізоотологічної ситуації в Україні. Організація лікувально-профілактичних заходів при хворобах заразної та незаразної етіології.
 


 

      2. Гармонізація чинних нормативно-правових актів до вимог СОТ і ЄС. Організація та порядок проведення ветеринарно-санітарної експертизи харчових продуктів в умовах державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи агропродовольчих ринків.


  

    3. Завдання і перспективи удосконалення хіміко-токсикологічних досліджень з урахуванням екологічної ситуації в світі й Україні. Вимоги до визначення забруднювачів в продукції тваринного та рослинного походження при внутрішньодержавному виробництві, імпорті та експорті Гармонізація системи хіміко-токсикологічних та моніторингових досліджень до європейських вимог. Вимоги європейського законодавства при проведені моніторингу за продукцією тваринного походження та кормів.

 

 

     По закінченню курсів підвищення кваліфікації слухачам були вручені кваліфікаційні свідоцтва.

      
     

     Після вручення свідоцтв, заступник декана факультету ветеринарної медицини з післядипломної освіти Бойко Г.В. провів профорієнтаційну роботу серед слухачів. Були висвітлені правила прийому до НУБіП України у 2016 році та переваги навчання в нашому університеті. Наголошено про можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми які функціонують в ННІ післядипломної освіти. Увагу слухачів було акцентовано на можливості стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ післядипломної освіти НУБіП України.

 

 Бойко Г.В.,

заступник декана факультету ветеринарної медицини з післядипломної освіти

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook