Команда університету завоювала срібло у змаганнях із футзалу серед ВНЗ Голосіївського району

17 грудня 2015 року

Днями відбувся фінал із футзалу серед вишів Голосіївського району. У спорткомплексі НУХТу спортивному поєдинку зустрілися команди Національного університету біоресурсів і природокористування України та Національного університету харчових технологій.
     Перші десять хвилин відзначилися рівною боротьбою. Обидві команди мали небезпечні моменти, але взяти ворота суперників не вдавалося до останнього. Однак, завдяки успішній контратаці, перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь НУХТу.

Другий тайм зустрічі затьмарив швидкостями перший. «Аграрії» ринули на ворота «харчовиків», але, на жаль, забити гол у цьому матчі їм не вдалося. На останніх хвилинах вони пропустили другий м’яч від господарів. Кінцевий рахунок на табло – 2:0, а команда наших футболістів посіла друге місце.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій