Мукачівський фаховий коледж НУБіП України відкрив двері майбутнім абітурієнтам

18 листопада 2023 року
  17 листопада 2023 року у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» відбувся День відкритих дверей. В актовій залі близько 315 осіб зібралися майбутні абітурієнти, їхні батьки, викладачі та гості.
  Зі вступним словом до присутніх звернувся директор коледжу, заслужений працівник ветеринарної медицини Юрій Садварі, який привітав учасників заходу, побажав усім здоров’я, удачі, благополуччя, миру і найшвидшої перемоги. Також подякував присутнім за виявлений інтерес до нашого закладу освіти, коротко зупинився на його історії й сьогоденні. Наголосив на актуальності й широкому попиті на фахівців спеціальностей, за якими здійснюється підготовка в коледжі.
 
  Із Правилами прийому студентів на 2024-2025 навчальний рік ознайомив відповідальний секретар приймальної комісії Ілля-Олександр Застулка. Гості мали змогу не лише почути важливу інформацію, але й переглянути змістовну презентацію.
 
  Голова Студентського Сенату Валентина Понзель зацікавила гостей розповіддю про діяльність студентського самоврядування, що тісно співпрацює з адміністрацією коледжу та вирішує важливі питання студентів, а також є учасником круглих столів, семінарів, благодійних акцій, виставок, конкурсів,конференцій тощо.
  Заступник директора з виховної роботи Вікторія Попович говорила про важливу роль кураторів груп, викладачів у вихованні підростаючого покоління.
  Завідувачі відділень Наталія Павлишинець, Сергій Соскіда, Маріанна Гуленко, Ольга Гудзовата презентували діяльність своїх відділень, розповіли про переваги запропонованих спеціальностей.
 
  Окрасою свята були виступи танцювального колективу, який під керівництвом художнього керівника Мирослави Тагасової виконав танець хіп-хоп і хореографічну постановку «Як Мавка лісова», присвячену нашим захисникам.
 
  Цього дня проводились ознайомлюючі екскурсії авдиторіями, спортивною й актовою залами, комп’ютерними навчальними лабораторіями, територією закладу освіти. Гості відвідали клініку ветеринарної медицини, де утримуються свійські та екзотичні тварини й птахи, демонстраційно-дослідні поля, де проходять практичні заняття в майбутніх агрономів. Завітали до Міжкафедральної навчальної лабораторії НУБіП України, що діє на базі коледжу, де студенти здобувають вищу освіту за скороченим терміном навчання.
 
  Дирекція, викладачі та студентство ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» запрошують на навчання майбутніх абітурієнтів. Наші випускники завжди затребувані на ринку праці і гідно реалізують себе у сучасному європейському аграрному просторі.
  Висловлюємо щиру подяку керівникам та викладачам навчальних закладів, які долучились до організації нашого заходу. Переконані, майбутні наші абітурієнти залишили захід з новими позитивними враженнями та планами на вступну кампанію.
             Щастя Вам, шановні вступники 2024 року.
             До нових зустрічей!
 

Адміністрація коледжу 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook