Студентське бачення прав людини, втілене у відеороликах: конкурс завершено, переможці визначені

28 жовтня 2023, 19:31

27 жовтня 2023 року на кафедрі теорії та історії держави і права завершився творчий конкурс по створенню та презентації коротких відеороликів про права людини студентами ННІ лісового і садово-паркового господарства та факультету землевпорядкування. Ініціаторкою заходу виступила Анна Мельник, яка переконана, що правова культура особистості формується не лише через знання, а й творчі ініціативи.

 

За умовами конкурсу всі бажаючі могли створити авторське відео, індивідуальне чи колективне, про будь-яке право людини, наприклад: право на життя, право на освіту, на інформацію тощо, в якому показати власне його бачення.

Результат був вражаючим і різноманітним: від коротких гумористичних роликів до міні-фільмів зі сценарієм, костюмами та режисурою. Конкурс привернув увагу багатьох студентів та став локацією для вираження їхніх ідей та поглядів на тему прав людини. Відео ролики дозволили всім учасникам отримати глибше розуміння поняття прав людини, а також відчути різні грані цього поняття в реальному житті.

 

Конкурсні роботи були розміщені у спеціальному телеграм-каналі, де студенти самостійно визначали переможців шляхом голосування, що відбувалося в два тури. В першому турі студенти мали можливість голосувати за будь-яку кількість учасників. В другому турі треба було обрати лише одного відео-переможця, якому і віддати свій голос.

 

Студенти сформували таку таблицю фіналістів:

1 місце - Михайленко Вікторія.

2 місце - Ісаєва Олександра і Дарія Баранцева.

3 місце - Самоплавський Іван та Шиманська Тетяна.

 

 

Кафедра теорії та історії держави і права

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook