Страшна війна без жалю забрала життя випускника ННІ лісового і садово-паркового господарства – Героя-захисника Олексія ШИНКАРЬОВА

2 вересня 2023 року

На цвинтарі є поле волошкове
Блакитно-жовтих незлічених прапорців.
З них кожен майорить захисникові,
Який, закривши нас собою, не вцілів…

  Сумна звістка знову пекучим болем відгукується в нашій лісівничій родині. Ще одна тяжка втрата серед випускників ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України.


  Обороняючи Україну від московського окупанта, 25 серпня 2023 року в районі населеного пункту Керамік Покровського району Донецької області загинув у бою за Україну, її свободу та незалежність випускник ННІ лісового і садово-паркового господарства (2016 року), старший стрілець – оператор механізованого відділення механізованого взводу механізованого батальйону, старший солдат 30.03.1994 р. н.

Олексій Сергійович ШИНКАРЬОВ

 

  До травня 2023 року Олексій Сергійович працював майстром лісу Новомутинського лісництва філії «Конотопське лісове господарство» ДП «Ліси України», де займався улюбленою справою. Покликання лісівника обрав вслід своєму батькові. Любив ліс і хотів присвятити йому усе своє життя.

 Викладачі, однокурсники, колеги та друзі Олексія Шинкарьова, поважали його як фахівця і як людину за притаманну йому чесність, простоту і щирість, життєрадісність та згадують про нього як про веселу, добру та порядну людину. Кажуть, що був щирим другом, на якого завжди можна було покластися.

 

 Академічна спільнота Національного університету біоресурсів і природокористування України глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя – Олексія Шинкарьова.

 

Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині
навіки залишиться у наших серцях!

 


Ректорат, профспілкова організація,
колектив ННІ лісового і садово-паркового господарства

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook